Kto rzadził Polską? Nowy poczet władców - od początków do XXI wieku

Okładka książki Kto rzadził Polską? Nowy poczet władców - od początków do XXI wieku
Andrzej SzwarcMarek Urbański Wydawnictwo: Świat Książki powieść historyczna
powieść historyczna
Świat Książki
2007-01-01
2007-01-01
historia rządy władcy polityka

Najlepszy poczet władców jaki czytałem. Większość biogramów napisana w sposób szczegółowy a jednocześnie przystępny. Tą książkę każdy płowieniem mieć w swojej biblioteczce. POLECAM
PS Dzięki biogramowi Stanisława Leszczyńskiego zdałem egzamin na studiach Historii Polski Nowożytnej.

Póki co jest to najlepszy poczet polskich władców jaki powstał. Przejrzyste, interesujące, niekiedy z poczuciem humoru notki o poszczególnych osobach.

Dodaj cytat z książki Kto rzadził Polską? Nowy poczet władców - od początków do XXI wieku