Kto rzadził Polską? Nowy poczet władców - od początków do XXI wieku

Świat Książki
historia rządy władcy polityka
powieść historyczna
historia rządy władcy polityka

Póki co jest to najlepszy poczet polskich władców jaki powstał. Przejrzyste, interesujące, niekiedy z poczuciem humoru notki o poszczególnych osobach.

Najlepszy poczet władców jaki czytałem. Większość biogramów napisana w sposób szczegółowy a jednocześnie przystępny. Tą książkę każdy płowieniem mieć w swojej biblioteczce. POLECAM
PS Dzięki biogramowi Stanisława Leszczyńskiego zdałem egzamin na studiach Historii Polski Nowożytnej.

Dyskusje

• Historia