Tajemnica życia po śmierci

Tłumaczenie: Paulina Braiter
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
The Afterlife
foolosophy

Pełny opis książki "Tajemnica życia po śmierci": W życiu jedna rzecz jest pewna - nasz własny cielesny zgon. Nikt nie uniknie śmierci, lecz ludzkość od zarania dziejów miała nadziej ę i wierzyła w istnienie zaświatów, życia po śmierci, krainy, w której nasza psyche może przetrwać, by być może rozwijać się dalej, a być może powrócić na ziemię obleczona w nowe ciało. Co się z nami dzieje, gdy...

Pełny opis książki "Tajemnica życia po śmierci":
W życiu jedna rzecz jest pewna - nasz własny cielesny zgon. Nikt nie uniknie śmierci, lecz ludzkość od zarania dziejów miała nadziej ę i wierzyła w istnienie zaświatów, życia po śmierci, krainy, w której nasza psyche może przetrwać, by być może rozwijać się dalej, a być może powrócić na ziemię obleczona w nowe ciało. Co się z nami dzieje, gdy umieramy? Czy można wierzyć opowieściom o wizjach lu dzi na granicy śmierci, wychodzeniu poza ciało, reinkarnacji, nawiedzonych domach, duchach czy doniesieniach zza grobu?

Pisząc tę książkę, zagłębiliśmy się w bogatą literaturę zajmującą się zagadnieniami życia po życiu, gromadząc szeroki przekrój ma teriałów tak historycznych, jak i współczesnych. Przedstawiamy je teraz Tobie, drogi Czytelniku: wierzenia, mity, relacje ludzi i ba dania nad życiem po śmierci. - autorzy

Jenny Randles i Peter Hough to eksperci z dziedziny badania zjawisk nadprzyrodzonych. Przedstawiają czytelnikowi fascynujące połącze nie faktów naukowych, niezwykłych relacji świadków i mrożących krew w żyłach opowieści. Ta książka pomoże uporządkować własne myśli na ten temat - raz na zawsze.

Urszula | 2012-04-27
Przeczytana: kwiecień 2012

Bardzo lubię tego typu książki,zawsze interesował mnie temat życia po śmierci,jednak ta książka bardzo mnie zawiodła.Jeżeli kogoś interesują statystyki,porównania,czysto naukowe podejście to może ta książka się podobać.Ja osobiście wolę czytać relacje świadków,historie osób,które przeżyły śmierć kliniczną,mrożące krew w żyłach opowieści.Ja tej pozycji nie polecam.

eweluian | 2015-07-23

Książka nie wyjaśnia żadnej tajemnicy. Ani tajemnicy życia po śmierci, ani tajemnicy jakim cudem została wydana.

Łukasz | 2014-05-03

Nie warto tego czytać, takie książki nazywam "amerykańskim stylem", czyli do bólu proste, pisane moim zdaniem dla osób bez własnego zdania, naiwnie chwytających wszystko co zobaczą.

Dla mnie to zbiór opowiadań w których ktoś widział ducha, ale żeby to było czymś poparte... nie znalazłem tam nic dla siebie

Ten_Tomasz | 2014-10-16

Trochę typowo amerykańska, w stylu wczoraj porwali mnie kosmici, a dzisiaj widziałem duchy. Jednak przedstawia wachlarz dziwnych zjawisk, którym nie da się jednoznacznie zaprzeczyć, więc nie można ich negować. Kto wie co skrywa ten Świat?

qiublook | 2012-06-07

Uwielbiam takie książki, straszne a jednocześnie dające nadzieję na to że coś nas jeszcze czeka po śmierci, i że nie żegnamy się z odchodzącymi ludźmi na zawsze.

Ragana | 2013-05-24

Bardzo ciekawe historie, opisy zjawisk, ale jak dla mnie za dużo podsumowań i statystyk.

Arle Ta | 2016-09-08
pe10t | 2016-05-31