Branka

Tłumaczenie: Krzysztof Obłucki
Wydawnictwo: Da Capo
My Lord Conqueror
normandia, czar, branka, pan, namiętność
Iwonka58

Merrick z Normandii powinien właściwie unikać jak ognia pięknej Alany o niewyparzonym języku, jednak czar dziewczyny go zniewala. I choć to on jest panem sytuacji, a ona tylko branką, Merrick wie, że tak naprawdę będzie zwycięzcą, gdy obudzi w tej upartej dziewczynie, która życzy mu śmierci, prawdziw..ą namiętność.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

kasik | 2016-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Bardzo przyjemny romans. Średniowieczne czasy Wilhelma Zdobywcy i antagonizm Normandzko - Saski - czego można chcieć więcej. On - najeźdźca i zdobywca a ona to zadziorna "czarownica". A wszystko to bardzo zgrabnie wplecione w całkiem zajmującą historię, którą przeczytałam z przyjemnością..

Aurill | 2013-11-26

Książka bardzo podobna do "Zdobywcy" Brendy Joyce.
Mamy do czynienia z mrocznym, przystojnym zdobywcą i piękną branką, wyklętą przez swoich rodaków, która na domiar złego jest bękartem poprzedniego pana na włościach.
Merric przez pół książki grozi jej, że weźmie ją tu i teraz, a ona drży z niepewności i strachu. W końcu jednak coś zaczyna się między nimi dziać...

Katarina83 | 2014-10-15

Dawno ją czytałam, ale miło wspominam. Lekka, fajna... można się zatracić - "wtopić" w powieść. No i trochę erotyk :)

Jedyna | 2016-05-25
Ines | 2016-04-04