Wampiry z Morganville. Księga 4: Rozwiane cienie. Pocałunek śmierci

Rachel Caine Wydawnictwo: Amber Cykl: Wampiry z Morganville (tom 7-8) fantastyka, fantasy, science fiction
Fade Out, Kiss of Death
Joanna Lipińska, Maja Kittel
Amber
horror fantasy literatura młodzieżowa Wampiry Morganville Claire
Fade Out, Kiss of Death
Wampiry z Morganville (tom 7-8)
fantastyka, fantasy, science fiction
Joanna Lipińska, Maja Kittel
horror fantasy literatura młodzieżowa Wampiry Morganville Claire

Kolejna świetna książka. Miasto zmienia się. Pojawia się nowe zagrożenie w postaci Ady, komputera kontrolującego Morganville; oraz ze strony Kim, nowo poznanej mieszkanki, która chce nakręcić reality show o Morganville. Będzie się działo.

Michael dostaje propozycje nagrania płyty w Dallas. Bardzo się cieszy, tym bardziej, że nie jedzie sam. Ale oprócz przyjaciół ciągną się...

Dwie kolejne części z cyklu " Wampiry z Morganville", gdzie poznajemy nieco więcej Adę, dowiadujemy się o tym dlaczego nie znosi Claire.
Poznajemy też Amelie od innej strony - słabej, kruchej, zagubionej.
Kim wydaje się być bardzo dziwna i zaczyna mieć jakieś tajemnice, Oliver knuje ale jednocześnie im pomaga, Mrynin jest sobą, a Amelie niezbyt nad sobą panuje.
Czwórka...

Dalsze rewelacyjne przygody, naprawdę trzymają w napięciu, polecam.

Fajnie się czytało. Dużo się dzieje i równie szybko się czyta. Wchłonęło mnie na większość dnia ;)

Kolejna część wampirzej serii, która nadal utrzymuje bardzo dobry poziom. Chciałabym, żeby ktoś kiedyś zrobił z tego serial. Byłby niezły :)

"Rozwiane cienie" - moja ocena - 7/10
"Pocałunek śmierci" - moja ocena - 6/10

Nie jest to wybitna lektura, ale na zabicie czasu idealna.

powiem wam że strasznie wymęczylam tą książke to już się robi naprawde tragicznie nudne do cholery :((

Moja opinia jak w pozostałych książkach tego tomu

'Rozwiane cienie'

Kolejna część przygód Claire i jej przyjaciół. Panienka Danvers już w zasadzie nie jest tą samą zagubioną nastolatką, którą poznajemy w pierwszym tomie. Widać, że się zmienia z każdą częścią, że doświadczenia, które ją spotkały w Morganville wpływają na jej zachowanie ale i postrzeganie przez innych.

W tej części pojawiają się znowu nowe postaci, ale...

Dyskusje

2 699
  • Chcę w prezencie
  • Fantastyka
  • Wampiry
  • Wampiry z Morganville
  • Fantasy
więcej mniej

Rachel Caine Wampiry z Morganville. Księga 4: Rozwiane cienie. Pocałunek śmierci Zobacz więcej