Pocałunki z piekła

Kelley ArmstrongKristin Cast Wydawnictwo: Amber fantastyka, fantasy, science fiction
Kisses from Hell
Marta Czub
dom nocy

Okładka książki Found Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
0,0
Found Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Forgotten Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
0,0
Forgotten Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Lost Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
0,0
Lost Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Loved Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
0,0
Loved Kristin Cast, Phyll...

Okładka książki Ślubowanie Lenobii Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
7,3
Ślubowanie Len... Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Ukryta Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
7,1
Ukryta Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Przeznaczona Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
7,1
Przeznaczona Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Przebudzona Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
7,0
Przebudzona Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Nieposkromiona Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
6,8
Nieposkromiona Kristin Cast, Phyll...

Przeżyłaś bal maturalny, wakacje i randkę z piekła. Teraz przygotuj się na zabójcze pocałunki z opowiadań autorek Domu Nocy, Nieśmiertelnych i Sukuba - największych gwiazd opowieści o nieśmiertelnej miłości.

Będę cię kochać aż do śmierci...

To miłosne wyznanie nabiera przerażającego znaczenia w ustach zakochanych, którzy poznali namiętne i niesamowite

POCAŁUNKI Z...

Nie ma co się zrażać po pierwszym opowiadaniu, które zostało napisane przez Panią Cast jak dla mnie jest ono kompletnie nie zrozumiałe. Reszta jest o wiele lepsza. Za to opowiadanie warte polecenia napisała Richelle Mead, które na stałe wryło się w moją pamięć :)

Na półkach: , , , ,

Książka składająca się z pięciu osobnych historii o istotach z piekła. Ciekawy pomysł. Opowieści są naprawdę dobrze napisane, przyciągają uwagę, pokazują na jakim poziomie pisarskim są autorki. Moim zdaniem niektórym opowieściom przydałaby się kontynuacja, ale pomimo tego czytałam książkę z przyjemnością i mogłam się przy niej odprężyć.

Czułam jakiś taki niedosyt, niedokończenie, zawód... A może po prostu nie podchodzą mi opowiadania, bo są za krótkie?

Kolejna książka z długiej listy przeczytana. Chyba jestem już za stara aby czytać książki o takiej tematyce, ale przeczytałam i nie żałuję.

Książka warta przeczytania tylko z powodu opowiadań pani Mead i Noel . Naprawdę bardzo mi się podobały . Jednak opowiadanie młodszej pani Cast napisane jest dość ciężkim językiem i ciężko zrozumieć o co w nim chodzi . Dwa ostatnie opowiadania nie porwały mnie . Przed ostatnie było pozbawione wątku miłosnego i niezbyt czuło się więz z bohaterami . Ostatnie opowiadanie to...

Czytając pierwszy rozdział "Powyżej" myślałam że nie dam rady przeczytać tej książki. Nic nie rozumiałam czytając ten rozdział i tylko czekałam aż się skończy. Zastanawiałam się czy czytać całą książkę, ale postanowiłam spróbować i przeczytałam kolejne rozdziały.
Z rozdziału na rozdział czytało mi się coraz lżej ta książkę, ale to i tak nie zmienia faktu że nie jest to dla...

Bardzo ciekawa, wciągająca i intrygująca książka. Najbardziej wzruszyło mnie pierwsze opowiadanie "Powyżej". Kiedy je przeczytałam w całości nie mogłam przestać płakać, może jestem dziwna ale to opowiadanie spodobało mi się najbardziej. Po nim byłam w takim szoku że do reszty opowiadań wróciłam dopiero po tygodniu. Bardzo gorąco polecam! :)

Jak się nie ma co czytać to może być... natomiast nie ukrywam, że męczyłam się czytając.. jak zobaczyłam nazwiska na okładce to spodziewałam się czegoś super, niestety rozczarowałam się..

Bardzo słabiutka. Gdybym miała 15 lat to może i by mi się spodobała. Do kupna tej książki pokusiło mnie to że jest o wampirach, teraz wiem ze powoli zaczynam z tego wyrastać. Opowiadania są napisane wręcz tragiczny sposób, pierwsze to już w ogóle - nie mam pojęcia o co w nim chodziło. Czyta się ją szybko - przynajmniej tyle, nie trzeba się było męczyć.

Dyskusje

1 064