Kochaj mnie

literatura obyczajowa, romans
83-913984-0-4
Anna Jakob
miłość rozstanie

Zupełnie nie spodziewałam się tego co zastałam, ponieważ słowa "Kochaj mnie" automatycznie naprowadzają czytelnika w rejony miłosno-radosne. Każda minuta spędzona z tą książeczką radowała mnie co raz bardziej, zatem zupełnie nie przeszkadzało mi, że to powieść słodka i gorzka jednocześnie. Te niesamowite 95 stron zabierają zaledwie jedną godzinkę z zabieganego życia, ale z...

Przeczytałam po niemiecku za jednym razem. Kiedyś przeczytana w połowie. Plusem są krótkie rozdziały. Historia miłości, którą można przypisać do cytatu "Jeśli kogoś kochasz to pozwól mu odejść. Jeśli nie wróci to nigdy nie była to miłość, jeśli wróci to pozostanie i zostanie na zawsze twoje". Był jakiś taki cytat. Tak samo główna bohaterka, czeka na miłość swojego życia....

"Kochaj mnie" to książka miłości, która się nie spełnia. Czy dla bohaterki na zawsze musi pozostać platoniczna? Trzeba przeczytać, jeśli ktoś jest ciekawy.
Ale uwaga! Ostrzegam cytatem. „To, że między nimi nie zdarzyło się nic, jest dla Julii największym wydarzeniem jej życia”. Można by podpisać „Paulo Coelho” i wrzucić na internetowe „demoty”.

• Przeczytane 2017
  • Przeczytane 2013 (68)