Świat, którego nie znasz

Jacek Fuchs Wydawnictwo: Radwan fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-7745-158-8
Radwan
filozofia czas percepcja obiektywizm racjonalizm prawda miłość życie śmierć 3018 nadawangarda wolność antyliteratura
fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-7745-158-8

Po pierwszym czytaniu - ocena dobra, choć przez większość książki skłaniałem się ku przeciętnej. Być może trzeba przeczytać więcej razy by ta ocena była lepsza?

Intrygujące, ciężkie, ale warto przeczytać :) Myślę, że każdy może to odebrać wg własnego życia.

• Biblioteka!

Jacek Fuchs Świat, którego nie znasz Zobacz więcej