Ostatni rycerz

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 14) fantastyka, fantasy, science fiction
Den sista riddaren
2007-01-01
1993-01-01
Iwona Zimnicka
Ringier Axel Springer Polska
Ludzie Lodu Tengel zło miłość
Den sista riddaren
Saga o Ludziach Lodu (tom 14)
fantastyka, fantasy, science fiction
2007-01-01
Iwona Zimnicka
Ludzie Lodu Tengel zło miłość

Niesamowite jest to, że pomimo ogromnej liczby tomów, Saga o Ludziach Lodu nieustannie zachwyca.
Oczywiście do moich ulubionych należą pierwsze tomy, gdy jeszcze żyli Tengel Dobry, Silje i Sol. Wciąż jednak niezmiennie ciekawią mnie losy kolejnych pokoleń.

Na półkach: , , , ,

Wydaje mi się że prawie wszystkie tomy owej sagi, którą aktualnie czytam 3 raz będę oceniała na 10 gwiazdek choćby ze względu na szacunek, Wymyślić 47 tomów o poczynaniach rodzinki. No jak dla Mnie. Szacunek.
Tristan nareszcie podziało się coś dobrego w jego życiu.
Polecam serdecznie.

*NOTATKA PRYWATNA*
Losy Tristana,jego przyjazni i milosci.
Obrzydliwe molestowanie nieletnich.
Jak można się nie zorientowac, że jest się w ciąży??
Trochę o sekcie,tajnych spotkaniach i rytualach.
Wyjasnia sie tajemnica pochodzenia Ulvhedina oraz przybywa nowych czlonkow rodziny.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam.

Na półkach: , , , , ,

Irytowały dwie różne, pomieszane historie ale ich połączenie okazało się gładkie i przyjemne w odbiorze. Ciekawe czy Ulvhedin jeszcze się "na coś przyda". A rozwiązanie zagadki jego pochodzenia było genialne! Sinusoida sagi pnie się w górę ;)

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Piekielne intryga zamkowa, skrzywdzona dziewczynka i smutny tragiczny Tristan.. :) to musiało być coś wyjątkowego. Czytało mi się ten tom bardzo szybko i z niecierpliwościa zabieram się za następny.

Rozwiązuje się tajemnica pochodzenia Ulvhedina.

Czternasty tom Sagi o Ludziach Lodu przenosi nas do Danii, gdzie żyje ostatni potomek rodu Paladinów - Tristan, syn Tancreda.

Od czasu nieszczęśliwej miłosnej przygody z młodości Tristan żyje samotnie pogrążony w rozpaczy i melancholii. Jednak los daje mu nową szansę, gdy spotyka poniżaną przez męża księżnę Hildegardę i jej córkę Marinę, która jest ofiarą seksualnych...

Uwielbiam tą sagę, ciągnie się przez wieki, ale jest wprost zapierającą dech w piersi. Dla każdego kto lubi książki fantasy z nutką romansu to idealna pozycja

Dyskusje

4 198