Ostatni rycerz

Okładka książki Ostatni rycerz
Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 14) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Saga o Ludziach Lodu (tom 14)
Den sista riddaren
Ringier Axel Springer Polska
2007-01-01
1993-01-01
Iwona Zimnicka
Ludzie Lodu Tengel zło miłość

więcej Więcej

Kolejne losy bohaterów, rycerz jak prawdziwy mężczyzna który chroni i bawi, polecam

Książka była dla mnie przyjemną odskocznią. Nie była co prawda nie wiadomo jaka pod względem fabuły, jak niektóre tomy sagi, ale była po prostu przyjemna. Motyw fantastyczny, momentami budził grozę i miał bardzo fajną aurę tajemniczości. Poruszony problem młodocianego rodzicielstwa był dla mnie dosyć dramatyczny. Ogólnie, uważam że książka była po prostu dobra i przyjemna...

Niesamowite jest to, że pomimo ogromnej liczby tomów, Saga o Ludziach Lodu nieustannie zachwyca.
Oczywiście do moich ulubionych należą pierwsze tomy, gdy jeszcze żyli Tengel Dobry, Silje i Sol. Wciąż jednak niezmiennie ciekawią mnie losy kolejnych pokoleń.

Na półkach: , , , ,

Wydaje mi się że prawie wszystkie tomy owej sagi, którą aktualnie czytam 3 raz będę oceniała na 10 gwiazdek choćby ze względu na szacunek, Wymyślić 47 tomów o poczynaniach rodzinki. No jak dla Mnie. Szacunek.
Tristan nareszcie podziało się coś dobrego w jego życiu.
Polecam serdecznie.

*NOTATKA PRYWATNA*
Losy Tristana,jego przyjazni i milosci.
Obrzydliwe molestowanie nieletnich.
Jak można się nie zorientowac, że jest się w ciąży??
Trochę o sekcie,tajnych spotkaniach i rytualach.
Wyjasnia sie tajemnica pochodzenia Ulvhedina oraz przybywa nowych czlonkow rodziny.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam.

Na półkach: , , , , ,

Irytowały dwie różne, pomieszane historie ale ich połączenie okazało się gładkie i przyjemne w odbiorze. Ciekawe czy Ulvhedin jeszcze się "na coś przyda". A rozwiązanie zagadki jego pochodzenia było genialne! Sinusoida sagi pnie się w górę ;)

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Piekielne intryga zamkowa, skrzywdzona dziewczynka i smutny tragiczny Tristan.. :) to musiało być coś wyjątkowego. Czytało mi się ten tom bardzo szybko i z niecierpliwościa zabieram się za następny.

Rozwiązuje się tajemnica pochodzenia Ulvhedina.

4 348
  • Saga o Ludziach Lodu