Ślady szatana

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 13) fantastyka, fantasy, science fiction
Satans fotspor
2007-01-01
1993-01-01
Iwona Zimnicka
Ringier Axel Springer Polska
Ludzie Lodu Tengel zło miłość
Satans fotspor
Saga o Ludziach Lodu (tom 13)
fantastyka, fantasy, science fiction
2007-01-01
Iwona Zimnicka
Ludzie Lodu Tengel zło miłość

Na półkach: , , , ,

Wydaje mi się że prawie wszystkie tomy owej sagi, którą aktualnie czytam 3 raz będę oceniała na 10 gwiazdek choćby ze względu na szacunek, Wymyślić 47 tomów o poczynaniach rodzinki. No jak dla Mnie. Szacunek.
Tom trzynasty teoretycznie powinien być pechowy a więc najsłabszy,
Jednak Zdecydowanie do takich nie należy, Przez tego diabła dziś w pracy byłam bardzo nie wyspana,...

*NOTATKA PRYWATNA*
Najbardziej kiczowata,naiwna wrecz grafomanska czesc.
Gwalt (i ofiara gwaltu zachowujaca sie jak niespelna rozumu).
Niespodziewana postac. Nie wyjasniono jej pochodzenia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta część nieco odświeżyła cała sagę. Ulvhedin jest nowym czlonkiem rodziny, nieco nieokiełznanym i pierwotnym ale jednak wyjątkowym pośród wszystkich postaci. Mam nadzieję, że jego osoba da początek zupełnie nowej erze i zostanie nowym Tangelem Dobrym!

Super saga !

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Może trochę zbyt cukierkowe zakończenie tomu, ale ciesze się że skończyło się tak a nie inaczej :) No i mamy nowego członka Ludzi Lodu tylko od kogo on pochodzi? To dopiero zagadka.

Zdałam sobie sprawę, że totalnie zapomniałam o takiej postaci jak Ulvhedin, a jest on bardzo interesującą postacią. Bohaterowie z poprzednich tomów odchodzą i starzeją się, nadchodzi czas na nowe pokolenia.

,,Ślady szatana” to kolejna część Sagi o Ludziach Lodu skupiająca się na trójce potomków Tengela Złego obdarzonych jego dziedzictwem.

Gdy Dominik i Villemo powracają spokojne życie w Danii, po Norwegii grasuje tajemnicza istota mordująca ludzi. Ludzie Lodu zyskują pewność, że Potwór jest jednym z nich, a misją do której urodzili się Dominik, Niklas i Villemo jest pokonanie...

Historia przedstawiona w tym tomie jest ciekawa, ale bardzo powierzchowna, przez co robi się naiwna. Tu potrzebne było zrobić dość dogłębne,wielopoziomowe portery psychologiczne, a na 250 stronach się nie da. Szkoda, tak to ta historia byłaby o wiele ciekawsza. I bardziej rzeczywista.

Tu powinno być 11*.

Dyskusje