Ślady szatana

Okładka książki Ślady szatana
Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 13) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Saga o Ludziach Lodu (tom 13)
Satans fotspor
Ringier Axel Springer Polska
2007-01-01
1993-01-01
Iwona Zimnicka
Ludzie Lodu Tengel zło miłość

więcej Więcej

88/52/2021

Ten tom był bardzo dobry, jest akcja i ukazanie kolejnych losów rodzinnych, lecę dalej z sagą.

No po prostu takiego zwrotu akcji się nie spodziewałam. Cały czas właściwie byłam trzymana w napięciu. Co prawda domyślałam się pewnych rzeczy ale to nie zmieniło efektu wow. Wątek miłosny był totalnie w moim guście. A końcówka mnie po prostu zmiotła z fotela. Pomimo że prawdy się domyślam. Aż od razu biorę się za następną.

Mam bardzo sprzeczne opinie o tej książce. Z jednej strony przeczytałam ją w jeden dzień, bo tak mnie wciągnęła. Z drugiej strony ogromnie się nią rozczarowałam.
Wiadomo, że to tylko fikcja literacka i nie należy wszystkiego brać na poważnie, jednak pewne sytuacje nie mieszczą się w głowie. Wg autorki wykorzystywanie seksualne innych osób może być bodźcem do pozytywnej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Wydaje mi się że prawie wszystkie tomy owej sagi, którą aktualnie czytam 3 raz będę oceniała na 10 gwiazdek choćby ze względu na szacunek, Wymyślić 47 tomów o poczynaniach rodzinki. No jak dla Mnie. Szacunek.
Tom trzynasty teoretycznie powinien być pechowy a więc najsłabszy,
Jednak Zdecydowanie do takich nie należy, Przez tego diabła dziś w pracy byłam bardzo nie wyspana,...

*NOTATKA PRYWATNA*
Najbardziej kiczowata,naiwna wrecz grafomanska czesc.
Gwalt (i ofiara gwaltu zachowujaca sie jak niespelna rozumu).
Niespodziewana postac. Nie wyjasniono jej pochodzenia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta część nieco odświeżyła cała sagę. Ulvhedin jest nowym czlonkiem rodziny, nieco nieokiełznanym i pierwotnym ale jednak wyjątkowym pośród wszystkich postaci. Mam nadzieję, że jego osoba da początek zupełnie nowej erze i zostanie nowym Tangelem Dobrym!

Super saga !

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Może trochę zbyt cukierkowe zakończenie tomu, ale ciesze się że skończyło się tak a nie inaczej :) No i mamy nowego członka Ludzi Lodu tylko od kogo on pochodzi? To dopiero zagadka.

4 398
  • Saga o Ludziach Lodu