Zemsta

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 11) literatura obyczajowa, romans
Blodhämnd
2007-01-01
1992-01-01
Anna Marciniakówna
Ringier Axel Springer Polska
Ludzie Lodu Tengel zło miłość
Blodhämnd
Saga o Ludziach Lodu (tom 11)
literatura obyczajowa, romans
2007-01-01
Anna Marciniakówna
Ludzie Lodu Tengel zło miłość

Na półkach: , , , ,

Wydaje mi się że prawie wszystkie tomy owej sagi, którą aktualnie czytam 3 raz będę oceniała na 10 gwiazdek choćby ze względu na szacunek, Wymyślić 47 tomów o poczynaniach rodzinki. No jak dla Mnie. Szacunek.
miałam trochę racji pisząc opinię o poprzednim tomie, zamysł jest i już chyba wiemy jaki ;)
Viellmo jest postacią w książce ciekawą i wnoszącą sporo zamętu do...

*NOTATKA PRYWATNA*
Ciag dalszy historii o Villemo i Dominiku. Villeno odkrywa swoja zmyslowosc(dlugi opis), opowiadaja sobie razem z Dominikiem o swoich wyobrazeniach. Przedramatyzowane sceny w oborze-wiezieniu. Ten tom rowniez dla (starszych) nastolatek. Zapowiedz przyszlej bitwy ze Zlym.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , , ,

Wciągająca. Opowiada o dalszych losach Villemo i Dominika ( co najmniej jakby autorka przeczytała moje uwagi o poprzednim tomie :P ).

Polecam!

Na półkach: , , , , ,

Całkiem dobra kontynuacja wątku Villemo i fajne nawiązania do Sol.

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Ten tom jest dobry, chociaż spodziewałam się po nim czegoś więcej. Nie polubiłam Villemo, może dlatego nie wciągnęła mnie tak bardzo jej historia i ciężko mi było przejść przez ten tom. Jest na razie zbyt dziecinna, mam nadzieję, że w następnych tomach wydorośleje. Mimo to wątek z Dominikiem bardzo mi się podobał, od początku liczyłam, że tak to się potoczy. Jestem ciekawa...

Czytało się fajnie lecz trochę mnie nudzila ta część :) ciekawa jestem odkrywania do jakiej sprawy są powołani Villemo, Dominik i Nillas.

Autorka niewątpliwie lubiła swoją kociooką trójkę, występują w całkiem pokaźnej liczbie tomów.

,,Zemsta” zaczyna się pół roku po wydarzeniach z ,,Zimowej zawieruchy”. Villemo jest załamana po śmierci Eldara, nie zauważa, że swoim zachowaniem unieszczęśliwia swoich bliskich. To jednak nie jedyne kłopoty kociookiej dziewczyny, ponieważ ktoś nastaje na jej życie. Przerażona Villemo zwraca się o pomoc do swojego kuzyna Dominika. Problemy nie omijają też innego...

Dyskusje

4 483