Blask księżyca

Rachel Hawthorne Wydawnictwo: Amber Cykl: Strażnicy Nocy (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Moonlight
Strażnicy Nocy (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Alicja Marcinkowska
Strażnik Nocy

Czyta się szybko, historia zawiera się na jednej wycieczce górskiej grupy młodych przewodników, prowadzących ekipę "turystów"
Kayla zmaga się z tragiczną śmiercią rodziców sprzed lat.
Poznaje tajemnicę swojego pochodzenia i miłość.
Język literacki krąży wokół pospolitego, bo wymaga chyba tego miejsce akcji, która jest znikoma.
Nie porywa, mało emocjonująca.
Ale najgorsze...

Dałam 4 gwiazdki, chociaż wydaje mi się, ze to za duzo.
Książka powinna być grubsza o około 100/200 str.
Dialogi słabe, opisy postaci, cóż, prawie ich nie było, przez co nie mogłam się wkręcić w historie.
Wydaje mi się, ze akcja za szybko się wydarzyła. Wstęp był tak krotki, ze prawie pominięty.
Już nie wspomnę o przewidywalności.

bardzo dobra książka

Ta książka jest częścią serii, ale mnie udało się przeczytać właśnie ją. Strasznie mi się podoba. Wilkołaki w całkiem nowej odsłonie. Cudo , polecam.

Spodziewałam się czegoś więcej, a znowu trafiłam na cukierkową miłość nastolatki.
Bardzo fajnie się czytało chociaż nie przypadła mi do gustu.
Ta książka jest taka strasznie przewidywalna i cukierkowa( tak wiem że się powtarzam).
Pozdrawiam:)

Książka świetna, tak się w nią wciągnęłam aż szkoda że tak szybko się skończyła. Uwielbiam takie historie miłosne a w tle tajemnicza opowieść o zmiennokształtnych i ich życiu w lesie. Kupowałam ją bo spodobała mi się okładka książki. Pierwszy raz czytam powieść tej autorki i na pewno sięgnę po kolejne części tego cyklu.
Jest warta przeczytania i polecenia :)

Bardzo lubię kiedy książki o siedemnastolatkach opisują siedemnastolatków, a nie dziwną hybrydę oczekiwań i marzeń autora wymieszaną z rzeczywistym stanem. Tutaj jest dobrze i tym chyba chwyciła mnie ta część. To dzieciaki, i zachowują się jak dzieciaki. Główna bohaterka ma dylematy rodem siedemnastolatki i to chyba dobrze, wpasowała się i nawet nie ma się do czego...

,, Blask księżyca '' jest pierwszą części cyklu ,, Strażnicy Nocy''. Przyznam że , do zakupienia tej książki zachęciła mnie bardzo ładna okładka .

Przyznaję też że , jestem zapaloną fanką romansów paranormalnych , więc chwytam każdą możliwą książkę z tej tematyki . Może bywają banalne i przewidywalne , ale ja naprawdę lubię czuć w książkach tę chemię kiedy główni...

W wieku 5 lat Kayla Madison straciła rodziców, ponieważ zastrzelili ich dwóch pijanych myśliwych, którzy pomylili ludzi z wilkami. Dziewczynka mieszka w Dallas z przybranymi rodzicami, policjantem Jackiem i Teri Asher. Kayla miewa koszmary z warczącymi wilkami w roli głównej. Według jej terapeuty, dr. Brandona, musi ona dotrzeć do źródła koszmarów. W tym celu w wakacje...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , , ,

Nie oczekiwałam od tej książki nie wiadomo czego. Jest to taki typowy odmóżdżacz. Nie jest wymagająca, a my jesteśmy w stanie przeczytać ją w ciągu kilku godzin.

Zawsze w książkach o wilkołakach, wampirach czy czarownicach przeszkadza mi jedna rzecz. A mianowicie jest to przewidywalność. Nawet by mi to nie przeszkadzało, gdyby bohaterowie nie byli tacy głupi. Mam tu na...

Dyskusje

2 999