Blask księżyca

Rachel Hawthorne Cykl: Strażnicy Nocy (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction 280 str.
Moonlight

Amber
fantastyka, fantasy, science fiction
Strażnik Nocy

Porównaj ceny i

Dałam 4 gwiazdki, chociaż wydaje mi się, ze to za duzo.
Książka powinna być grubsza o około 100/200 str.
Dialogi słabe, opisy postaci, cóż, prawie ich nie było, przez co nie mogłam się wkręcić w historie.
Wydaje mi się, ze akcja za szybko się wydarzyła. Wstęp był tak krotki, ze prawie pominięty.
Już nie wspomnę o przewidywalności.

bardzo dobra książka

Ta książka jest częścią serii, ale mnie udało się przeczytać właśnie ją. Strasznie mi się podoba. Wilkołaki w całkiem nowej odsłonie. Cudo , polecam.

Spodziewałam się czegoś więcej, a znowu trafiłam na cukierkową miłość nastolatki.
Bardzo fajnie się czytało chociaż nie przypadła mi do gustu.
Ta książka jest taka strasznie przewidywalna i cukierkowa( tak wiem że się powtarzam).
Pozdrawiam:)

Książka świetna, tak się w nią wciągnęłam aż szkoda że tak szybko się skończyła. Uwielbiam takie historie miłosne a w tle tajemnicza opowieść o zmiennokształtnych i ich życiu w lesie. Kupowałam ją bo spodobała mi się okładka książki. Pierwszy raz czytam powieść tej autorki i na pewno sięgnę po kolejne części tego cyklu.
Jest warta przeczytania i polecenia :)

Bardzo lubię kiedy książki o siedemnastolatkach opisują siedemnastolatków, a nie dziwną hybrydę oczekiwań i marzeń autora wymieszaną z rzeczywistym stanem. Tutaj jest dobrze i tym chyba chwyciła mnie ta część. To dzieciaki, i zachowują się jak dzieciaki. Główna bohaterka ma dylematy rodem siedemnastolatki i to chyba dobrze, wpasowała się i nawet nie ma się do czego...

,, Blask księżyca '' jest pierwszą części cyklu ,, Strażnicy Nocy''. Przyznam że , do zakupienia tej książki zachęciła mnie bardzo ładna okładka .

Przyznaję też że , jestem zapaloną fanką romansów paranormalnych , więc chwytam każdą możliwą książkę z tej tematyki . Może bywają banalne i przewidywalne , ale ja naprawdę lubię czuć w książkach tę chemię kiedy główni...

W wieku 5 lat Kayla Madison straciła rodziców, ponieważ zastrzelili ich dwóch pijanych myśliwych, którzy pomylili ludzi z wilkami. Dziewczynka mieszka w Dallas z przybranymi rodzicami, policjantem Jackiem i Teri Asher. Kayla miewa koszmary z warczącymi wilkami w roli głównej. Według jej terapeuty, dr. Brandona, musi ona dotrzeć do źródła koszmarów. W tym celu w wakacje...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , , ,

Nie oczekiwałam od tej książki nie wiadomo czego. Jest to taki typowy odmóżdżacz. Nie jest wymagająca, a my jesteśmy w stanie przeczytać ją w ciągu kilku godzin.

Zawsze w książkach o wilkołakach, wampirach czy czarownicach przeszkadza mi jedna rzecz. A mianowicie jest to przewidywalność. Nawet by mi to nie przeszkadzało, gdyby bohaterowie nie byli tacy głupi. Mam tu na...

Dyskusje

2 941