Oblężenie Macindaw

John Flanagan Cykl: Zwiadowcy (tom 6) literatura młodzieżowa 380 str.
Rangers Apprentice. The Siege of Macindaw.
Danuta Strukowska
Jaguar
literatura młodzieżowa
fantastyka przygoda młodzieżowa

Rangers Apprentice. The Siege of Macindaw.
Danuta Strukowska
Jaguar
literatura młodzieżowa
fantastyka przygoda młodzieżowa

Porównaj ceny i

Tak jak przewidywałam - tu historia już się rozwinęła. Jest lepiej, choć oczywiście zawsze jest się do czego przyczepić. Niektóre zwroty akcji są zbyt przewidywalne. Szkoda, że praktycznie nie ma Halta, który z wielu powodów jest moim ulubionym bohaterem. Niemniej jednak szybka i przyjemna lektura.

Super książka naprawdę zachęca do czytania kolejnych części.
Polecam
PS
Brawo dla tych którzy dorwali aż tutaj

Fabuła godna "Bitwy o Skandię".

Najlepsza seria jaką kiedykolwiek czytałem.
Polecam !!!

Ta książka jest bardzo fajna.Podoba mi się.Poleciłbym ją kazdemu kto lubi książki przygodowe.

Will i jego przyjaciele są niesamowici,w książce niby dla młodzieży, uczyć by sie mogło z niej nie jedno pokolenie starszych ludzi !!!

Świetny 6 tom serii zwiadowcy. Myślę że stanowi ona potwierdzenie genialnych umiejętności pisarskich autora. Czytając ją czytelnik może zauważyć że jest to naprawdę dobrze skomponowana i wyważona książka . Polecam :)

Fajnie się czyta.

Zamek Macindaw opanownay jest przez zdrajcę, a Will musi znaleźć sposób na odbicie go, dysponując kilkakrotnie zbyt małą liczbą ludzi koniecznych do prowadzenia oblężenia zgodnego z zasadami sztuki.
W tle rozczulający wątek miłosny Willa i Alyss... Niektóre spostrzeżenia zaskakująco trafne - o tym jak inteligentne osoby zamiast odpowiedzieć na sygnały uczuć, doszukują się...

Will wraz z Malcolmem i Horace'em szykują się do obłężenia, ponieważ w Mancidaw przejął władzę Keren, który spiskuje ze Skottami. Nie można do tego dopuścić, jednak z pomocą rusza Pewien muskularny rycerz.

Dyskusje

7 400