Oblężenie Macindaw

John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Zwiadowcy (tom 6) literatura młodzieżowa
Rangers Apprentice. The Siege of Macindaw.
Danuta Strukowska
Jaguar
fantastyka przygoda młodzieżowa
Rangers Apprentice. The Siege of Macindaw.
Zwiadowcy (tom 6)
literatura młodzieżowa
Danuta Strukowska
fantastyka przygoda młodzieżowa

Jak do tej pory najlepsza część z cyklu Zwiadowcy. Barwne dialogi, humor bohaterów, a do tego kolejna misja tym razem już pełnoprawnego zwiadowcy Willa. Nie zabrakło też starych przyjaciół, ale i nowi również są ciekawi i dużo wnoszą do książki. Polecam i zabieram się za kolejny tom :)

Dalsze losy poruszone w poprzednim tomie i tak jak zakładałem akcja się rozwija i jest o wiele lepiej. Nowe postacie, ciekawe i momentami śmieszne bądź straszne sytuacje. Czyta się naprawdę dobrze i jest się ciekaw dalszych losów przedstawionych postaci. Polecam

Ogółem przepadam za książkami fantasty. Ona nawet spełnia moje wymagania. Johna Flanagana czytałem już kilka książek z tego tomu. Chyba na razie najlepsza moim zdaniem jest piąta. Słyszałem dobre opinie na temat tej powieści. Dla mnie jest ona średnia. Nie wyróżnia się niczym niezwykłym, oraz nie jest jakaś niesamowita. Uważam jednak, że jest naprawdę ciekawa.

Na początku,...

Horace, rycerz wykonujący salto w pełnej zbroi nad murami obronnymi zamku pozostanie hitem tej części! (nie mogłam się powstrzymać :p).
Tak jak poprzednie tomy "Zwiadowców", ten również jest bardzo wciągający, mimo tego, że większość wydarzeń raczej da się przewidzieć i nie ma tu zbyt wielu zaskakujących zwrotów akcji. Wynagradza to jednak wspaniały świat wykreowany przez...

Tak jak przewidywałam - tu historia już się rozwinęła. Jest lepiej, choć oczywiście zawsze jest się do czego przyczepić. Niektóre zwroty akcji są zbyt przewidywalne. Szkoda, że praktycznie nie ma Halta, który z wielu powodów jest moim ulubionym bohaterem. Niemniej jednak szybka i przyjemna lektura.

Super książka naprawdę zachęca do czytania kolejnych części.
Polecam
PS
Brawo dla tych którzy dorwali aż tutaj

Fabuła godna "Bitwy o Skandię".

Najlepsza seria jaką kiedykolwiek czytałem.
Polecam !!!

Ta książka jest bardzo fajna.Podoba mi się.Poleciłbym ją kazdemu kto lubi książki przygodowe.

Will i jego przyjaciele są niesamowici,w książce niby dla młodzieży, uczyć by sie mogło z niej nie jedno pokolenie starszych ludzi !!!

Dyskusje

7 658