Bitwa w Labiryncie

Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
The Battle of the Labyrinth
Agnieszka Fulińska
Galeria Książki
percy jakson bogowie olimpijcy fantasy Agnieszka Fulińska
The Battle of the Labyrinth
Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
Agnieszka Fulińska
percy jakson bogowie olimpijcy fantasy Agnieszka Fulińska

Kocham. Polcecam

Bardzo podobał mi się plan jaki opisał autor. Dużo przygód i różnych emocji.

Bardzo fajna książka, pełna zwrotów akcji

Czwarta część z serii jak zwykle na wysokim poziomie

Przedostatnia część serii o Percy’m Jacksonie tak samo doskonała pod względem historii, postaci i mitologii, jak poprzednie. Tyle że w tej Riordan umieścił coś więcej, niż w poprzednich: ważne przesłanie.

Grover, satyr szukający Pana, odegrał w „Bitwie w labiryncie” kluczową rolę. Kozioł znalazł władcę natury, ukrytego...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na razie z tomem 2, najgorszy tom serii.
Przez pierwszą połowę, było nudno. Od 200 strony zaczęło się coś dziać, ale szału nie ma. Dość chaotyczna i często musiałam czytać jeszcze raz poprzedni akapit. Zwroty akcji były super.
Spodziewałam się po opisie więcej klimatów szkolnych. Nie mogłam tez sobie wyobrazić tytułowego labiryntu.
Język jak zwykle na plus, jednak...

Ann wreszcie coś zrobiła! no brawo

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Chyba moja ulubiona część... no co mogę powiedzieć, bardzo lubię koncept labiryntu!

Walka z Kronosem zbliża się nieuchronnie i wszyscy odczuwają jego obecność. Przychodzą nowi bohaterowie i z pewnością istotna śmiertelniczka, która jest tak tajemnicza jak opakowanie po lodach, w którym nagle znalazł się koperek.

Nie wiadomo co znajdziemy z kolejnym krokiem, ale...

Kolejna część zaliczona. Czyta się naprawdę nieźle, akcja płynie tu wardko, nie można się nudzić, to ten rodzaj książek który lubię czytać jako odskocznie, jest łatwa, prosta i przyjemna i chodź lubię bohaterów i ich przygody to odnoszę wrażenie że całość idzie bardzo na skróty, gdy już zaznamy się ze sceną i otoczeniem zostajemy rzuceni dalej i tak w kółko. Zbyt mało...

Coś bardzo wybitnego, arcydzieło. Kocham❤️

Jak zwykle świetnie napisana książka. Czytałam ją z ogromnym zainteresowaniem. Fabuła jest bardzo wciągająca.

Dyskusje

11 492