Starcie potworów

Chris ColumbusNed Vizzini Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Dom Tajemnic (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Battle of the Beasts
Dom Tajemnic (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Katarzyna Janusik
dom tajemnica potwory Katarzyna Janusik literatura amerykańska

Okładka książki Mój pierwszy bal Holly Black, Libba Bray, Rachel Cohn, Dan Ehrenhaft, John Green, David Levithan, E. Lockhart, Sarah Mlynowski, Ned Vizzini, Melissa de la Cruz, Cecily von Ziegesar
5,5
Mój pierwszy bal Holly Black, Libba ...
Okładka książki Starcie światów Chris Columbus, Chris Rylander, Ned Vizzini
7,7
Starcie światów Chris Columbus, Chr...
Okładka książki Dom tajemnic Chris Columbus, Ned Vizzini
7,2
Dom tajemnic Chris Columbus, Ned...

Druga część zachwyciła mnie zdecydowanie bardziej od swojej poprzedniczki. Rewelacyjna książka napisania w odpowiedni dla młodych czytelników sposób. Bardzo lekki i dostępny język.

Świetna książka

Bardzo dobra książka. Polecam:))

Na półkach: , , , ,

Walka z samym sobą zawsze jest najtrudniejsza.
Walkerowie powracają.

Książki młodzieżowe często niosą w swej treści ważne przesłania, które pozytywnie kształtują młode umysły. Najgorzej jednak, gdy dydaktyzm wyziera ze stron powieści, doprowadzając do tego, że młody czytelnik ma problem z utożsamieniem się z bohaterami. Często doprowadza to do tego, że książka jest...

Bardzo wciągnęła mnie ta książka. Czułam, jakbym wraz z Eleanor, Kordelią oraz Brendanem przeżywała te przygody. Opowieść ta pokazuje nam, że świat nie może być idealny, i że rodzina jest najważniejsza. Zdecydowanie polecam cykl ,,Dom tajemnic ".

Do przeczytania Domu Tajemnic skusił mnie widniejący na okładce napis, że autorem jest reżyser filmów o Harry'm Potterze. O ile pierwsza część była naprawdę fajna i ciekawa, to druga... Bez komentarza. Trzeciej nie czytałam, i, szczerze mówiąc nie zamierzam.

Udana kontynuacja "Domu Tajemnic" :D

Świetna książka.

Książka cudowna! Jest jedną z moich ulubionych serii, akcja dzieje się szybko, bez zbędnych opisów, których jednak nie brakuje. Szczerze polecam!

Książka ma świetną fabułę, bardzo podoba mi się wątek z 3 książkami, do których trafiają dzieci. Bardzo polubiłam Eleanor, która w książce wykazała się odwagą i inteligencją. Jednak akcja w książce toczy się bardzo wolno. Książkę czytałam wyjątkowo długo, bo mnie nie wciągnęła. Niektóre momenty są nielogiczne, bo niby dlaczego Kordelia zaczęła wołać do Rzymian, że lwy ich...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje