Percy Jackson and the Battle of the Labyrinth

Okładka książki Percy Jackson and the Battle of the Labyrinth
Rick Riordan Wydawnictwo: Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 4) Seria: Percy Jackson and the Olympians fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 4)
Percy Jackson and the Olympians
angielski
mitologia

więcej Więcej

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️↔️↔️
Kolejna znakomita przygoda w świecie mitologii greckich herosów Jak dla mnie najlepsza dotychczas z przeczytanych części ,ogromnie wciągnęła cała ta mityczna otoczka połączona z światem teraźniejszym 😘

Czwarta część Perciego Jacksona jest jedną z najlepszych jakie czytałam w tej serii. Jest bardzo dużo mitologii, na co czekałam całe 3 tomy. Mogłam bardziej się wgłębić w historię a także przygody trójki bohaterów były lepsze i ciekawsze.
Bardzo polecam ten tom nawet jeśli wcześniejsze niezbyt podpadły do gustów.

Jakoś do mnie nie przemówiła ta przedostatnia część. Brakowało mi większej ikry w bohaterach. Nie wspominając, że jest ich tyle, że trudno zatrzymać się przy którymś z nich na dłuższy moment i poczuć większą sympatię. Autor mógłby się bardziej postarać moim zdaniem.

"Bitwa w Labiryncie" to jak na razie najlepsza książka z cyklu Percym Jacksonie. Jest o wiele bardziej rozwinięta niż poprzednie trzy książki. Do tego dynamika przygody i dużo zwrotów akcji. Ponadto nowe postacie i humor. Książka bardzo wciągająca i lekka w czytaniu.
Z chęcią przeczytam ostatni tom, bo po takiej książce jak "Bitwa w Labiryncie" chce się jak najszybciej...

*napisałam jedną recenzję o "Percym Jacksonie" i o "Olimpijskich herosach", ponieważ wszystkie dziesięć książek stanowi dla mnie zbitą całość i nie chciałam tego rozkładać na części pierwsze*

"Percy Jackson i bogowie olimpijscy" oraz "Olimpijscy herosi" to książki mojego dzieciństwa. Jako młoda nastolatka miałam totalnego świra na punkcie tych książek oraz mitologii i we...

Daje tyle samo jak pierwszej części ale tylko dla tego że pierwsza połowa taka se
A gdyby druga połowa była osobną książką była by najlepszą książką cyklu jednak przez pierwszą połowę jest niżej niż 5 częśc

Mam wrażenie że każdy kolejny tom podnosi poprzeczkę coraz wyżej, co więcej mogę powiedzieć? Genialna książka. Nie mogę się doczekać kolejnego (i zarazem ostatniego) tomu, jestem pewna że będzie jeszcze lepszy!

Podsumowując: polecam :)

Początek i koniec są bardzo angażujące, natomiast trochę wynudziłam się czytając o ich zmaganiach z labiryntem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Następna bardzo dobra część o Percy'm Jacksonie. Pojawili się kolejni mitologiczni bohaterowie. Fabuła z kolejnymi stronami coraz bardziej się rozwijała i wciągała do świata głównego bohatera.

mega książka, fajna okładka i fabuła. Polecam

11 759
    3 381