Bitwa w Labiryncie

Okładka książki Bitwa w Labiryncie
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 4) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 4)
The Battle of the Labyrinth
2009-01-01
Agnieszka Fulińska

Okładka książki Przewodnik po świecie herosów Mary-Jane Knight, Rick Riordan
Ocena 7,3
Przewodnik po ... Mary-Jane Knight, R...
Okładka książki Złodziej pioruna. Powieść graficzna Attila Futaki, Rick Riordan
Ocena 7,5
Złodziej pioru... Attila Futaki, Rick...
Okładka książki Morze potworów. Powieść graficzna Rick Riordan, Robert Venditti
Ocena 7,9
Morze potworów... Rick Riordan, Rober...

Na półkach: , , , ,

super kontynuacja .

super kontynuacja .

Jak ktoś lubi Mitologię to całkiem ciekawa seria.

Jak ktoś lubi Mitologię to całkiem ciekawa seria.

Mój ulubiony tom z całej serii

Mój ulubiony tom z całej serii

19-26 listopada 2021r.

19-26 listopada 2021r.

Super seria.

Super seria.

Ale się rozkręciła ta seria! Wciągnęła mnie bez reszty :)

Gdyby chociaż trochę w tym stylu poruszaliby temat mitologii grackiej w szkole, to uczniowie patrzyliby w nauczyciela jak w obrazek!

Nie będę się rozpisywał. Jeżeli podobały Ci się poprzednie części, to ta spodoba Ci się jeszcze bardziej. Ja kończyłem ten tom z uśmiechem na twarzy i olbrzymią ochotą na kolejną (niestety już ostatnią) część tej trylogii :)

Ale się rozkręciła ta seria! Wciągnęła mnie bez reszty :)

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️↔️↔️
Kolejna znakomita przygoda w świecie mitologii greckich herosów Jak dla mnie najlepsza dotychczas z przeczytanych części ,ogromnie wciągnęła cała ta mityczna otoczka połączona z światem teraźniejszym 😘

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️↔️↔️

Czwarta część Perciego Jacksona jest jedną z najlepszych jakie czytałam w tej serii. Jest bardzo dużo mitologii, na co czekałam całe 3 tomy. Mogłam bardziej się wgłębić w historię a także przygody trójki bohaterów były lepsze i ciekawsze.
Bardzo polecam ten tom nawet jeśli wcześniejsze niezbyt podpadły do gustów.

Bardzo polecam ten tom nawet jeśli wcześniejsze niezbyt podpadły do gustów.

Jakoś do mnie nie przemówiła ta przedostatnia część. Brakowało mi większej ikry w bohaterach. Nie wspominając, że jest ich tyle, że trudno zatrzymać się przy którymś z nich na dłuższy moment i poczuć większą sympatię. Autor mógłby się bardziej postarać moim zdaniem.

"Bitwa w Labiryncie" to jak na razie najlepsza książka z cyklu Percym Jacksonie. Jest o wiele bardziej rozwinięta niż poprzednie trzy książki. Do tego dynamika przygody i dużo zwrotów akcji. Ponadto nowe postacie i humor. Książka bardzo wciągająca i lekka w czytaniu.
Z chęcią przeczytam ostatni tom, bo po takiej książce jak "Bitwa w Labiryncie" chce się jak najszybciej poznać zakończenie przygód bohaterów.