Bitwa w Labiryncie

Rick Riordan Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction 364 str.
The Battle of the Labyrinth

Galeria Książki
fantastyka, fantasy, science fiction

Porównaj ceny i

Nie żałuję, że przeczytałam

Całkiem fajna książka, pełna akcji i przygody. I wcale mi nie przeszkadzało, że przeznaczona głównie dla młodzieży (może dlatego, że całkiem przyjemnie napisana albo dlatego, że ciągle czuje się nastolatką 😊). Poza tym solidna nauka bądź też powtórka z mitologii greckiej.

wspaniała opowieść

TO TA CZEŚĆ W KTÓREJ SHIPPERZY PERCABETH MIOTAJĄ SIĘ NA WSZYSTKIE STRONY, PISZCZĄ I WIJĄ SIĘ Z RADOŚCI.
bardzo fajna książka

Porwała mnie mniej niż poprzednia część, ale wciąż zachwyca! Coraz bardziej czuć przywiązanie do postaci i są momenty w których można się wzruszyć, ale i uśmiechnąć.
Wyczuwa się, że w kolejnym tomie (które nawiasem mówiąc, stają się coraz mroczniejsze i poważniejsze) w końcu nastąpi wyczekiwana bitwa i nie mogę się już doczekać jak ona się potoczy.
Muszę jeszcze dodać, że...

Marzyłem w końcu o BITWIE w greckim wydaniu. I się zawiodłem. Ta potyczka zajmuje 4 kartki. Toczy się przy wejściu do labiryntu a nie w nim. Natomiast baaardzo grrroźna armia jest rozbita w 15 min. Łał.
Labirynt to osobny bohater i to on przykuwa uwagę. I na koniec: nie mam pojęcia dlaczego śmierć architekta niszczy jego konstrukcje. Zapewne tak było wygodniej autorowi, ale...

Czy to moja ulubiona część, przy której nie mogłam spokojnie usiedzieć w miejscu z ekscytacji? Zdecydowanie tak.

Książka bardzo ciekawie opowiada o świecie mitologii i ich bogach. Idealna dla młodzieży i dorosłych a zwłaszcza dla tych (nie)zainetresowanych historią

Przeczytane i to ile razy! Genialne!

Na półkach: , , , , ,

Niewątpliwie, jedna z lepszych części powieści o Percy'm Jacksonie.

Percy i jego przyjaciele muszą zrobić wszystko co w ich mocy, żeby nie dopuścić do ataku Kronosa na Obóz. Nie jest to łatwe, zwłaszcza, że Luke kompletnie stracił rozum.

Spotkanie tajemniczej śmiertelniczki, wprowadza jeszcze więcej zamieszania.

W tej powieści nic nie jest takie jak się wydaje, ma...

Dyskusje

10 227