19 razy Katherine

Patronat LC
John Green literatura młodzieżowa 304 str.
An Abundance of Katherines

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Wszystkie twarze dojrzewania

95 Link do recenzji

Luźna, ciekawa historia, opowiadająca o podróży głównego bohatera - Colina - oraz jego przyjaciela. Historia nawet ciekawa, obfitująca w różne wydarzenia i niejednokrotnie wręcz kuriozalne sytuacje. Fabuła nie jest może porywająca, lecz przyjemnie się czyta.

Na półkach: , , , , ,

Słyszałam, że jest to jedna z gorszych książek tego autora i niestety, ale była. Nie jest to najsłabsza pozycja Johna Greena, ale na pewno nie jest też najlepsza. ani jedna z lepszych. Powiedziałabym, że plasuje się gdzieś pośrodku.

Czytało się ją szybko, ale czuję się już za stara na takie książki. Myślę, że młodszym spodoba się ona na pewno. Mi pewnie też by się...

Książka nie była najgorsza, jednak w niektórych momentach trudna w zrozumieniu, chyba, że jest się mózgiem matematycznym. Z tyłu są przypisy, co zdecydowanie jest plusem, ale mimo to, dość trudno było (w moim odczuciu) odnaleźć się w całym wzorze odrzucanych i tych którzy rzucają.

Książka skłaniająca do przemyśleń, a matematyczny smaczek dodany świetnie. Super książka, żeby przemyśleć wiele rzeczy i skupić się na przyszlości zostawiając przeszlość daleko z tyłu.

Chyba najsłabsza z dotąd przeczytanych przeze mnie książek Greena, ale Wwiąż przyjemna, jak zawsze czuć tego specyficznego ducha, którego autor zsyła do swoich książek. Uwielbiam je na lato. Włączają mi jakąś nieznaną tęsknotę za takim beztroskim wyruszeniem przed siebie samochodem, bez zastanawiania się kiedy i czy muszę wrócić.

Chyba muszę się przyznać - bardzo długo opierałam się sięgnięciu po książki Johna Greena. Po prostu nie chciałam i już.
Ale jednak przeczytałam. I muszę powiedzieć, że książka nie była genialna,ale mi się podobała. Jest wprost idealna na takie momenty, kiedy chce się przeczytać coś lekkiego, ale mądrego. Polecam.

Jeżeli chcesz poczytać nietuzinkową i ciekawą młodzieżówkę, z inteligentnym humorem - to "19 razy Katherine" jest idealną pozycją! Serdecznie polecam ;)

Colin jest cudownym dzieckiem, a przynajmniej tak mu wszyscy powtarzali od najmłodszych lat. Mimo swojego niezwykłego daru Colina wyróżnia jeszcze jedna rzecz mianowicie fakt, że gustuje on wyłącznie w dziewczynach o imieniu Katherine. Ktore zawsze go rzucają. Gdy historia powtarza się po raz 19, Colin postanawia wymyśleć wzór matematyczny, dzięki któremu będzie potrafił...

Na półkach: , , , , ,

Męczyłam się z tą książką bite kilka miesięcy i przez to miałam przestój w czytaniu, a także straciłam jakiekolwiek chęci do tej czynności.
Masakra i rozczarowanie.
Takimi słowami opisałabym 19 razy Katherine.
Sam pomysł, fakt, interesujący. Zamysł dobry, ale oprócz zabawnych didaskaliów autora i nutki algebry nie znalazłam w tym nic godnego uwagi.
John Green przedstawił...

Całkiem przyjemna, lekka książka, czyta się szybko, akcja jest dynamiczna, co bardzo lubię. Postacie zabawne, ciekawe i dające się łatwo polubić. Wątek miłosny głównego bohatera całkowicie przewidywalny, więc tutaj bez szału. Wstawki matematyczne jak dla mnie super, bo uwielbiam matematykę! Sama fabuła jest całkiem okej, jednak ogółem książka bez szału, taka rozrywka do...

Dyskusje

5 785