Natręctwo

Jak wiele tragedii może spotkać jednego, młodego chłopca?

Tomek Sosnowski po wydarzeniach w Białym Domu, zostaje oddany spowrotem do domu dziecka. Chłopiec z autyzmem, okaleczona twarzą, musi zrozumieć nową sytuację, choć wcale nie jest w stanie. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego kochana mama, tata i siostra oddali go.. Ponadto musi się mierzyć z natrętnymi myślami i głosem Damiana w swojej głowie..

Kamil i Alicja, są rodzicami adoptowanego w wieku 5 lat Kuby, który był świadkiem śmierci swojej mamy. Chłopak ma problem z agresją, usilnie także pragnie by jego adopcyjna matka była bezpieczna. Do czego jest w stanie posunąć się chłopak w swoim działaniu?

Adam i Joanna to nowi sąsiedzi Kamila i Alicji. W trakcie podróży poznają Tomka, który potem będzie ich sąsiadem wraz z Kamilem, Alicja oraz Kuba. Co skrywa ta para?

Ileż tu było emocji w trakcie czytania tej książki. Przede wszystkim niezrozumienie do podejścia Ewy po tym jak oddała Tomka spowrotem do domu dziecka. Kochała go, a mimo wszystko, nie potrafiła by był z nimi. Piętrzące się tajemnice, które wypływają na wierzch. Choroby psychiczne, które doprowadzają do tragicznych wydarzeń .Bardzo dobra pozycja! Wciąga od samego początku, chociaż uważam, że trzeba poznać pierwszy tom, by w pełni wczuć się w historię z Natręctwa!

(Współpraca recenzencka)

Jak wiele tragedii może spotkać jednego, młodego chłopca?

• W planach

Dodaj cytat z książki Natręctwo