Pierwsza sprawa

Okładka książki Pierwsza sprawa Tomasz Wandzel
Okładka książki Pierwsza sprawa
Tomasz Wandzel Wydawnictwo: Wydawnictwo Lind&Co Cykl: Komisarz Oczko (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Komisarz Oczko (tom 1)
Wydawnictwo Lind&Co
2023-08-19
2023-08-19

Audiobook.
Krótko i konkretnie, jak dla mnie rewelacja.
Pierwsza książka p. Tomasza za mną i ten autor od razu mi zaimponował.
Jeśli chodzi o komisarza Oczko to myślę że się polubimy😉
Polecam, warto.

Audiobook.
Krótko i konkretnie, jak dla mnie rewelacja.
Pierwsza książka p. Tomasza za mną i ten autor od razu mi zaimponował.
Jeśli chodzi o komisarza Oczko to myślę że się polubimy😉
Polecam, warto.

Świetne bo krótkie, treściwe, dobrze napisane, ze stopniowalnym napięciem i, motywem: nic nie jest takie na jakie wygląda...i sympatycznym, niezmanierowanym podkomisarzem. To taka sama esencja kryminału. Już ciesze się na następne części

"Pierwsza sprawa" to krótka, ale wciągająca lektura, która zapewnia szybką rozrywkę na godzinę czy dwie. Autor zgrabnie przedstawia prosty wątek kryminalny, który nie wyróżnia się wśród innych tego typu książek. Mimo to, czyta się ją przyjemnie i z zainteresowaniem, co sprawia, że trudno odłożyć ją na bok.

Jak na pierwsz raz OK, ale spodziewam sie, ze poziom zostanie podniesiony. Zarówno pod względem wątku kryminalnego (jak zawsze dla mnie najwazniejszego),jak i postaci bohaterów.

Krótki kryminał i trochę czuć niedosyt, bo kilka spraw nie zostało wyjaśnionych.
Wartka akcja i ciekawa intryga.
Seria mi się podoba.
Polecam audiobooka czytanego przez Filipa Kosiora.

Wartka akcja i ciekawa intryga.
Seria mi się podoba.
Polecam audiobooka czytanego przez Filipa Kosiora.

Świetny krótki kryminał lecz zakończenie pozostawia niedosyt bo choć zagadka jest wyjaśniona to książka jakby się urywa i tyle, poza tym niektóre kwestie są niewyjaśnione przez co fabuła wydaje się chaotyczna..

Lekkie i przyjemne.

Lekkie i przyjemne.

Lekki niedosyt, kilka rzeczy bym jeszcze wyjaśniła...

Lekki niedosyt, kilka rzeczy bym jeszcze wyjaśniła...

Myślę że jestem dość surowy w opiniach na temat kryminałów i w ogóle książek prostych łatwych i przyjemnych aczkolwiek ten kryminał urzekł mnie tym że w tak krótkim rozdziale czasowym potrafi zaciekawić i opisać wszystko co w kryminale powinno być także mocno ósemka i chyba przy atakuje resztę.

Wyjątkowo krótki kryminał, jak na dzisiejsze standardy, ale jest w nim wszystko, co trzeba. Może tylko zakończenie jest nieoczekiwane, to znaczy zbyt szybkie, ale może tak ma być u tego autora.
Czyta Filip Kosior, który nie potrzebuje rekomendacji, jeden punkt za lektora.

Czyta Filip Kosior, który nie potrzebuje rekomendacji, jeden punkt za lektora.

• Audiobooki
  • Storytel