Czas śmierci

Okładka książki Czas śmierci Tomasz Wandzel
Okładka książki Czas śmierci
Tomasz Wandzel Wydawnictwo: Lind&Co Cykl: Komisarz Oczko (tom 8) kryminał, sensacja, thriller
Komisarz Oczko (tom 8)
Lind&Co
2024-03-11
2024-03-11

Krótkie i na temat. Życie rodzinne łączy się ze sprawami służbowymi. Ciekawie się słuchało, szybko poszło.

Kolejna ciekawa sprawa komisarza Oczko. Audioook świetnie przeczytany. Polecam.

Kolejna ciekawa sprawa komisarza Oczko. Audioook świetnie przeczytany. Polecam.

Zauważalny progres autora. Dużo lepiej wymyślona intryga. Niby od początku podejrzewałem kto, ale no widać rozwój.

Kolejna ciekawa historia kryminalna z zaskakującym zakończeniem. Polecam również audiobooka.

Komisarz Oczko rozwiązuje kolejną zagadkę kryminalną. Rozwiązanie zaskoczyło mnie.

Ósma już część przygód kryminalnych Komisarza Oczko z Trójmiasta który rozwiązuje zagadki kryminalne. Jak zwykle opowieść krótka, zwięzła bez zbędnych dłużyzn, jedna z lepszych części na której nie można się nudzić. Autor polubił chyba swego bohatera bo co i róż powstają kolejne części z czego się cieszę gdyż bohaterowie tych opowieści są pozytywni i lubiący się lubić, bez jakiś traum czy problemów alkoholowych.

Kontynuacja kryminalnych zagadek komisarz Oczki.
Tym razem komisarz mierzy się ze sprawą dziwnego zabójstwa pod Gdańskiem. Wezwani na miejsce zbrodni policjanci znajdują ciała kobiety i dziecka, oraz przywiązanego do krzesła męża zamordowanej. Mimo dużej ilości śladów komisarz początkowo błądzi ....

Kontynuacja kryminalnych zagadek komisarz Oczki.

• Storytel
  • Kryminał
  • Moje
  • W planach ebook

Dodaj cytat z książki Czas śmierci