Urodzinowe życzenie

Beata Cziesla Wydawnictwo: Wydawnictwo Agrafka literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Agrafka
2022-06-01
2022-06-01
Komedia Romans Komedia romantyczna Debiut autorski Powieść Love story Książka na lato

Majka jest silną kobietą, która pnie się po szczeblach kariery prawniczej. Jest niczym lew, kiedy wchodzi do pracy. Ale w jej sercu wciąż drzemie mały kociak, który ma marzenia. To właśnie jedno z nich sprawi, że w jej życiu zajdą pewne zmiany 😉

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Ta książka pozwoliła mi spędzić dwa poranki w asyście niesamowicie miłej lektury. Autorka uraczy nas delikatną historią i oczaruje bardzo przyjemnym piórem.

Główna bohaterka jest typem bardzo silnej kobiety, która skrywa w sobie wiele tajemnic oraz rozterek. Za wszelką cenę próbuje udowodnić całemu światu, że jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim sama.
Z każdej opresji wychodzi z uniesionym czołem, przyjmując wszelkie przeciwności i zamieniając je w siłę. Niejednokrotnie mi zaimponowała.

Jednak w jej idealnym życiu widnieje jedna luka, która mógłby zapełnić wyłącznie mężczyzna.

Czy to stanowi dla niej problem?
Nie!

Jednak los czasami układa wydarzenia według własnego planu 😁

Na drodze Majki staje pewien arogancki mężczyzna, z którym przyjdzie jej spędzić trochę czasu.

Czy urodzinowe życzenie się spełni?
A może los postanowi zrobić coś całkiem innego...
Przekonajcie się sami!

Polecam!

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Książka przyjemna, lekka, idealna aby odpocząć i pogrążyć się w luźnej, a zarazem romantycznej historii.
Gdy zaczniesz czytać, trudno się oderwać. Zakończenie powoduje, z jednej strony ekscytację, że historia prawdopodobnie (mam nadzieję) będzie miała kontynuację, a z drugiej smutek, że na nią będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.
Takiego debiutu tylko pogratulować!

Czytelniczka Karolina, czekająca niecierpliwie na drugą część.

Takiego debiutu tylko pogratulować!...

Książka ciekawa jak na debiut autorski, czyta się ją lekko i szybko, nawet nie zauważyłam jak mi czas przy niej szybko przeleciał. Jeśli ktoś lubi zabawne komedie romantyczne to polecam.
Zośka

Zośka

• Humor
  • Zastanawiam się// Nie ma PL
  • Samodzielne
  • Romans biurowy

Dodaj cytat z książki Urodzinowe życzenie