Rubieże Rzeczywistości. Antologia. Tom 2

Okładka książki Neolegendy krakowskie Lech Baczyński, Agnieszka Bar, Michał Cetnarowski, Paweł Dybała, Mirosław Gołuński, Izabela Grabda, Adam Groth, Witold Jabłoński, Katarzyna Ophelia Koćma, Kazimierz Kyrcz jr, Marta Kładź-Kocot, Paweł Majka, Olga Niziołek, Artur Olchowy, Aneta Pazdan, Krzysztof Rewiuk, Artur Siwek, Michał Stonawski, Marcin Tomasiewicz, Michał Tomczyk
Ocena 0,0
Neolegendy kra... Lech Baczyński, Agn...
Okładka książki O czym szepcze Pałac w Gądnie Bożena Adamczyk, Lech Baczyński, Magdalena Bieniek, Natalia Bieniek, Arkadiusz Kijo, Norbin Masawin, Adam Nibybyłowski, Gerard Nibybyłowski, Justyna Wiejkuć, Marcin Wodo
Ocena 9,7
O czym szepcze... Bożena Adamczyk, Le...
Okładka książki Nowoświaty Michał Antosiewicz, Lech Baczyński, Monika Fenc, Sylwester Gdela, Marek Kolenda, Paulina Rezanowicz, Aleksandra Stanisz, Marcin Bartosz Łukasiewicz
Ocena 7,0
Nowoświaty Michał Antosiewicz,...
Okładka książki Świętologia Lech Baczyński, Agnieszka Bar, Paweł Dybała, Izabela Grabda, Katarzyna Koćma, Katarzyna Ophelia Koćma, Paweł Majka, Monika Nowak, Aneta Pazdan, Krzysztof Rewiuk, Artur Siwek, Michał Sosiński, Michał Tomczyk, Carmen Widomska, Marek Wygnany, Ewa Zwolińska
Ocena 6,9
Świętologia Lech Baczyński, Agn...