Piłsudski. Portret przewrotny. Biografia

Znak
Piłsudski biografia historia
biografia, autobiografia, pamiętnik
Piłsudski biografia historia

Chyba jest niewiele osób, które nie wiedziałyby kim był Piłsudski. Opinie na temat Marszałka są równie skrajne jak jego wypowiedzi, to przecież on powiedział sławne słowa: "Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją." czy "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy." Przypuszczam, że Ziuk jak sam czule o sobie mówił miał tylu samo zwolenników co przeciwników. Ja oczywiście wiedzialam kim...

• Polskie
  • Historia