ROZWIŃ ZWIŃ

Zemsta ze skutkiem śmiertelnym

Okładka książki Zemsta ze skutkiem śmiertelnym
Katarzyna Gacek Wydawnictwo: Oficynka Cykl: Magdalena Borowska (tom 2) Seria: ABC kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Magdalena Borowska (tom 2)
ABC
Oficynka
2020-12-31
2020-12-31
Literatura polska kryminał porwanie wypadek samochodowy detektywi-amatorzy weterynarze

więcej Więcej

Książki jeszcze nie czytałam, ale do osoby niżej: solenizant to osoba, która ma urodziny lub imieniny. Jubilat świętuje jubileusz, a nie urodziny.

Tak dobrze cykl się zapowiadał. A tu takie rozczarowanie. Pomysł z zegarkiem, który użyć potrafi dopiero ciocia "dobra rada".... I te drobne błędy do korekty. Urodziny świętuję jubilatka, nie solenizantka. Trzy miesięcznego dziecka nie można jeszcze nosić na biodrze... Szkoda, bo były bardzo dobre fragmenty. I do tego zabawne. Szkoda.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trzy miesiące po wyrzuceniu z domu niewiernego męża Magda Borowska średnio sobie radzi. Wsparciem są przyjaciółki, w większości również samotne matki, oraz praca w przychodni weterynaryjnej, którą lubi i która pozwała jej wiązać koniec z końcem. Zaczyna też chyba iskrzyć między nią i przystojnym motocyklistą, współpracownikiem z przychodni. Tymczasem znowu dochodzi w...

Jak na komedię kryminalną to mało zabawnie było, ale ot tak z nudów można przeczytać od biedy ;P

Podobnie jak pierwszy tom, bardzo przyjemnie się słuchało.

REWELACJA!
Pani Katarzyno - dziękuję!
książka to Mistrzostwo - perypetie "wet" Magdaleny - ależ się nauśmiechałam! :)

To jest naprawdę mój przebój lata 2021! Tom drugi jeszcze lepszy niż tom pierwszy. Więcej napięcia w akcji, bardziej skomplikowany wątek kryminalny, więcej trupów, więcej humoru. Znakomity relaks, polecam. A sama biorę się za tom trzeci, który legimi udostępniło jako ebook jeszcze przed premierą papierowej książki.

Cała seria -mój nr jeden tegorocznych wakacji. Bohaterka wzbudza sympatię. Książka lekka, łatwa i przyjemna. W sam raz na relaks.

Intryga tak prosta, jak budowa cepa, ale opowieść dużo lepsza od "W". Fakt, główna bohaterka irytująca ze swoimi jękami na temat wyrzuconego męża, ale zrobiła dużo więcej niż policjanci, więc mogę jej parę rzeczy wybaczyć.

Zabawna, lekka, osadzona w realnym świecie opowieść o kobiecie, która pomaga przyjacielowi policjantowi w śledztwach kryminalnych.
Polecam

• 2021