Emigracja

internetowi twórcy pasta Malcolm XD emigracja Anglia podróż
literatura piękna
internetowi twórcy pasta Malcolm XD emigracja Anglia podróż
Inne

Dobrze się czytało. Fajna. Śmieszna. Autor pisze z werwą - w sam raz na dobry relaks w weekend.

Świetny humor i historia opowiedziana z przymrużeniem oka. Lekka, przyjemna, idealna na odstresowanie.

Szybko się czyta, napisane zgrabnie i z lekkością. Niestety oprócz paru śmiesznych fragmentów mocno przeciętna książka.

w swoim gatunku - super. czytanie jej sprawia przyjemność, a o to w tym wszystkim przecież chodzi. zgadzam się z opinią z tylnej strony okładki, że chłopak ma dar pisania.

No prawie, że arcydzieło, ale tylko dlatego tym nie jest "Emigracja", ponieważ nic na tej Ziemi nie jest doskonałe.
Humor dokładnie taki jaki lubię. Autor ma talent, po prostu. Przede wszystkim coś co bardzo lubię - totalna bezpretensjonalność i naturalność (w sensie ogólnym, bo nie mam innych słów by to wyrazić).
O czym owo dzieło? Czas pomiędzy końcem szkoły średniej, a...

Internet wkracza do literatury i to jak! Zaczyna się w niej adaptować.
I bardzo dobrze.
Malcolm XD, znany ze swoich krótkich publikacji w internecie, tzw. past, dzięki wydawnictwu WAB, wydał swą książkę „Emigracja”.
Dla mnie to spore zaskoczenie – nie wiem czy to nie jedna z lepszych polskich książek jakie ostatnio czytałem, a na pewna najbardziej zabawna. Jest to...

Polecam każdemu, kto ma ochotę na dobrą i życiową książkę (hehe oczami dziewiętnastolatka), opowiedzianą w tak świetnie zgrany i humorystyczny sposób ;) Genialna powieść oprawiona w barwny młodzieżowy język! Jeśli chodzi o fabułę to jest to po prostu historia dwóch młodych mężczyzn, którzy wyjeżdżają z małego miasteczka do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pracy, przy czym...

Świetna, zabawna i lekka. Uśmiech od ucha do ucha przy czytaniu. Pochłonąłem jednym tchem

Sama się sobie dziwię, że przeczytałam i nawet uważam, że to dobra książka. Nie mój język, nie moja rzeczywistość, nie moje rozedrganie narracji, a mimo to - może właśnie dlatego, warto było tę książkę przeczytać.

Moze byc, ale troche bym popracowal nad stylem.

2 495
    1 219