Kroniki koronawirusowe

koronawirus groteska
satyra
koronawirus groteska

Cudowny absurd <3

W porównaniu do "Emigracji" słaba, skończyłam tylko ze względu na to, że jest króciutka.

Dla mnie słaba. Nie rozumiem po co...

opary polskiego absurdu. często się uśmiechałem, jak i śmiałem. liczy na kolejne pozycje!

To na szczęście wersja demo Pana Malcolma XD :) Historia odjechana i balansująca na krawędzi. Jednak sama fabuła nie porywa. Kilka ciekawych smaczków związanych nie tylko z koronawirusem :) Jak oni dźwigali tyle papieru? :)

Malcolm nie w formie jakoś

Książki przy których śmiejesz się w głos podczas czytania są na tyle rzadkie, że nie zasługują na niżej niż 7, choćby to było tylko kilka fragmentów.
Lotnisko w Radomiu majstersztyk.

Lockdown, pandemia i koronawirus - 2020 w pełnej krasie. Całość czyta Józef Pawłowski i świetnie się go słucha. Język i humor nie jest moim ulubionym, nie mniej można się uśmiechnąć dwa razy. Plus, że jest to krótkie. Takie typowy kiblowiec, z braku laku sprzątając można puścić w tle. Przesłuchać i zapomnieć.

To zdecydowanie bardziej lockdownowy incydent niż regularne wydawnictwo, ale znowu ze 2 momenty genialne. Można zerknąć.

audiobook

Nadrabiam zaległości Malcolmowe i czekam na więcej. Aktualny temat podany w satyryczny sposób.

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • Audiobook
  • Przeczytane 2020
  • 2021
  • Audiobooki
  • E-book

Dodaj cytat z książki Kroniki koronawirusowe