Kup teraz - 15 ofert w cenie od 10.59 zł do 33.47 zł

internetowi twórcy pasta Malcolm XD emigracja Anglia podróż
literatura piękna
internetowi twórcy pasta Malcolm XD emigracja Anglia podróż
Inne

Odsłuch autiobooka sprawił mi frajdę, śmiałam się wręcz parskałam i płakałam ze śmiechu 🙈🙈

"Emigracja" to pierwsza część przygód Malcolma.
Bohater wyjeżdża do UK w celach zarobkowych i już na wstępie, podczas podróży, spotykają go niecodzienne sytuacje. Znając jego późniejsze losy z "Edukacji" wiem, że to nic nowego 😊 Malcolm wręcz przyciąga kłopoty.
Będzie o emigracji,...

Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie, posiada bardzo ciekawą fabułę zawszę się coś dzieje- przede wszystkim jest dynamiczna. Przeczytacie ją jednym tchem.
Z.

Śmieszna, gorzka, prawdziwa opowieść. Janusz Zadura - niesamowity lektor.

Śmiałem się głośno, śmiałem się cicho, uśmiechałem szeroko, parskałem. Odsłuch audiobooka sprawił mi frajdę.

Książka posiada bardzo lekki styl, przez co czyta się ją szybko i bardzo przyjemnie. Fabuła nie jest nudna, zawsze coś się dzieje, a styl autora bardzo mi się podoba. Nie trzeba być nawet fanem past Internetowych, aby sięgnąć po tę książkę.

Fajna do przesłuchania jako audiobook żeby umilić sobie czas

Uwielbiam. Zabawna i gorzka. Takie poczucie humoru nie do wszystkich trafia, ale do mnie trafiło totalnie.

Często w trakcie czytania mocno zaśmiałem. Po ciężkim dniu bardzo warto :)

Sztos!

Totalnie rozbrajajaca, smialam sie do lez. Ale jednak zarazem troche smutna, bo wiem, ze takie historie przydarzaja sie tutaj ludziom na emigracji. Polecam!

Dyskusje

3 034