Pastrami

W.A.B.
literatura piękna literatura polska pasta Malcolm XD
satyra
literatura piękna literatura polska pasta Malcolm XD

Przeczytałem, nawet dość szybko, bo to krótkie formy, choć raczej pisane dla rówieśników autora i młodszych. Nie bardzo umiem tych pastrami skatalogować - ni to felieton, ni to satyra. Choć nieźle oddaje rzeczywistość.

Dla niektórych owa książka może być bardzo prymitywna zważając na liczbę przekleństw, ale to właśnie one tworzą z tej książki ''komedię''. Może i zabrzmi to dziwnie może nie, ale taka prawda.

Czytałam i idealnie przypadła do mojego gustu, jak i przypadnie pewnie większości przez to w jaki sposób książka jest napisana.

Pasty Malcolma są wciągające i ''z życia...

Świetna książka, do przeczytania w dwie godziny. Śmieszne sytuacje z życia wzięte, czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Bardzo fajny wstęp do książki opisujący z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Polecam, przednia rozrywka!

Bardzo świetna rozrywka !!!

Przyjemna rzecz do posłuchania w drodze do pracy. Polecam jako formę rozluźniającej rozrywki.

Jak wychodzi przeniesienie języka z internetu na papier ? Średnio.Ale są momenty że jest naprawdę zabawnie.I dla nich warto Malcolma XD przeczytać.

No nadal śmiechałem co chwilę i bawiłem się świetnie. Koncept zbioru różnych historii spoko. Jednak bardziej i to zdecydowanie podobała mi się ciągłość fabularna emigracji. Nadal uważam, że warto i pewnie przeczytam ją kolejny raz jak tylko pozapominam wszystkie te opowieści.

Brakuje nam tragifarsy. Jest to dobra pozycja, by tę tęsknotę ukoić.

Malcolm XD jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Jego lotność, bystrość umysłu i spostrzeżeń zachwyca mnie nie od dziś. Kolejna książka tego tajemniczego Ktosia, którą oceniam wysoko.

Już zapomniałam jak to jest, kiedy się płacze ze śmiechu.
I Malcolm XD mi przypomniał. I to jest taki śmiech, że kiedy człowiek w końcu łapie oddech i pomyśli z czego się śmiał to ma ochotę powiedzieć o k...rwa!

Dyskusje

• 2020