Pastrami

W.A.B.
2019-12-01
2019-12-01
literatura piękna literatura polska pasta Malcolm XD

Jest to najzabawniejsza książka, jaką w życiu czytałam. Bory Tucholskie i opowieść o Tomku Zawiślaku zabójczo śmieszne, rozbawia do łez, dusiłam się po prostu ze śmiechu. Świetnie napisane ( oprócz o dziwo fanatyka wędkarstwa),niepodrabialny styl. Wielkie gratulacje, Malcolm!

Była przecenia w Biedrze, to wziąłem za 9,99. paru past nie znałem.

Była przecenia w Biedrze, to wziąłem za 9,99. paru past nie znałem.

Wszystko do przeczytania w internecie.

Wszystko do przeczytania w internecie.

Ciekawe metafory, czasem zabawne.

Ciekawe metafory, czasem zabawne.

Mocne 5 na 10 pod względem literackim. Mocne 9 na 10 pod względem satyry, pomysłów i... tego wszystkiego. Wypadkowa 7 na 10 to ocena w punkt.

Przeczytane jako Audiobook
Jest to moje drugie spotkanie z Malcolmem i z tą właśnie pozycją czytelniczą. Rewelacyjna książka na poprawę humoru i na chandrę. Śmieszne historie, które lepiej nie słuchać w transporcie, bo ludzie dziwnie patrzą jak człowiek się uśmiecha i parska śmiechem, co jakiś czas. Dobrze czyta się w wersji papierowej, jak i słucha audiobooka.

Przeczytane jako Audiobook

Można się zaśmiać. Idealne do pociągu czy autobusu, bo czytania jest na godzinę z okładem.

Świetny audiobook pośmiałam się bardzo kto poznał Malcolma na emigracji powinien sięgnąć również po Pastrami

Stary, dobry Malcolm X. Opowiastki ze swadą. Dla rozlużnienia - polecam.

Stary, dobry Malcolm X. Opowiastki ze swadą. Dla rozlużnienia - polecam.

No śmieszniutkie, no :D

No śmieszniutkie, no :D