Powiedz mi, jak będzie

Okładka książki Powiedz mi, jak będzie Sylwia Trojanowska
Okładka książki Powiedz mi, jak będzie
Sylwia Trojanowska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Dobre chwile (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dobre chwile (tom 1)
Czwarta Strona
2020-05-06
2020-05-06
literatura polska

Okładka książki Facetom wstęp wzbroniony / Facetom nic do tego (pakiet) Malwina Kozłowska, Sylwia Trojanowska
Facetom wstęp ... Malwina Kozłowska,&...
Okładka książki Facetom nic do tego Malwina Kozłowska, Sylwia Trojanowska
Facetom nic do... Malwina Kozłowska,&...
Okładka książki Facetom wstęp wzbroniony Malwina Kozłowska, Sylwia Trojanowska
Facetom wstęp ... Malwina Kozłowska,&...

95/100/23 „Powiedz mi, jak będzie” (1-wszy tom serii: Dobre chwile),Sylwia Trojanowska- życiowa. „Życie jest złożone z supełków. (…) Takie jest życie. Supłów nie ubywa, ale ty uczysz się, jak je rozwiązywać.” Wojtek, Kinga i Ola- los ich nie oszczędza i „supełków”ma się wrażenie nie ubywa- poruszane bardzo trudne tematy, jak: zdrada, poronienie, utrata dziecka, podwójne życie, kłamstwa dla „dobra”- dużo bólu i cierpienia, ale i nadziei, siły, zaufania, wsparcia, zrozumienia, miłości i … szczęścia. Bardzo polecam- łezki się zakręciły.

To historia trzech par, a właściwie po prostu kilku osób, których losy nagle się przecinają. Uświadamia nam to, jaki ten świat mały i że tak naprawdę nietrudno znaleźć jakieś powiązania między teoretycznie przypadkowymi osobami. To historia o złamanym sercu, rodzicielskiej miłości, damsko - męskiej przyjaźni, losie który płata nam figle i przeznaczeniu, które zawsze doprowadzi nam nas tam gdzie powinno. Więcej Wam nie zdradzę i fabuły także nie będę opisywać. Traktujcie tę polecajkę jako kilka zdań ode mnie, które pokazują, że warto poświecić jej kilka wieczorów 🤍 Polecam 🥰

RECENZJA Z BOOKSTAGRAMA: https://www.instagram.com/malinowe_historie/

Ta książka wpadła mi w ręce znacznie wcześniej niż planowałam i tak jakoś wyszło, że po 40 minutach byłam na 142 stronie.
Autorka stworzyła piękną powieść wielowątkową. Pełną emocji, poruszających wydarzeń i świetnie splecionych ze sobą historii. Marzy mi się adaptacja filmowa!
Historia idealna na okres świąteczny czy walentynkowy, bo bije od niej przyjemne ciepło i chociaż nie płakałam, to zapewniam, że ta powieść porusza dogłębnie!

Monika Karolina

RECENZJA Z BOOKSTAGRAMA: https://www.instagram.com/malinowe_historie/

Historia idealna na okres...

Jest to książka, która porusza bardzo trudny temat, jak śmierć dziecka, poronienie i wiążące się z tym ból i strata. Choć temat jest bardzo trudny i smutny to ta książka do mnie nie trafiła. Wydaje mi się, że każda z tych historii powinna być obszerniej opisana w osobnych częściach. Tak aby w pełni wykorzystać i skupić się na jednej sytuacji. Tak aby przejść wraz z bohaterami przez wszystkie etapy uczuć i emocji. Wydaje mi się, że tu odbyło się to trochę po łepkach.

Pierwsza książka tej autorki. Cudownie się czytało. Bardzo poruszająca, mądra, emocjonalna lektura - ja płakałam.

Piękna książka taka z emocjami, dzięki czemu wydaje się jeszcze bardziej prawdziwa.
Polecam!

Polecam!

Nie wyczułam się w historię. Przeszkadzało mi , że trzy historie połączyły się na końcu.

polecam, czyta się bardzo przyjemnie

polecam, czyta się bardzo przyjemnie

Książka dobra i wartościowa chociaż nie do końca. Z jednej strony pokazuje wartość walki i czekania gdy się kogoś kocha i trudne wybory i rozterki w tragedii a z drugiej strony wywrócone do góry nogami i brak przebaczenia zdrady w małżeństwie i na dodatek w pięknych barwach pokazana rozpusta. Pierwsze spotkanie kończące się w łóżku jakby to było normalne a potem życie w partnerstwie a na sam koniec ślub i gdzieś tam po drodze dziecko.

Sylwia Trojanowska Powiedz mi, jak będzie Zobacz więcej
Sylwia Trojanowska Powiedz mi, jak będzie Zobacz więcej