Kiedy budzą się motyle

Okładka książki Kiedy budzą się motyle Agata Czykierda-Grabowska, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natalia Nowak-Lewandowska, Jagna Rolska, Alicja Sinicka, Monika Skabara, Anna Szafrańska, Sylwia Trojanowska
Okładka książki Kiedy budzą się motyle
Agata Czykierda-GrabowskaAgnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Zwierciadło literatura obyczajowa, romans
Zwierciadło
2022-04-27
2022-04-27

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Ciężko było przebrnąć...

Ciężko było przebrnąć...

Książka o motylach budzących się w brzuchu i maju. Tym przyjemniej czytało się te wszystkie miłosne historie w jesienne dni.

Nie ukrywam, że do książki przyciągnęła mnie rzucająca się w oczy okładka. Tym bardziej się cieszę, że środek jest równie piękny.

Opowiadania to dość specyficzna dla mnie forma, której jeszcze parę lat temu nie lubiłam. Teraz mocno je doceniam przede wszystkim za to, że w tak krótkiej formie potrafi mnie zaciekawić losami bohaterów, sprawia że chcę im towarzyszyć i nie chcę się rozstawać.
Tak samo miałam podczas czytania tego zbioru. Autorki stworzyły bohaterów, w których większość z nas odnajdzie siebie i swoje związki.

Najbardziej zapadną mi w serce dwa opowiadania: Pani Moniki Skabary (nigdy jeszcze nie czytałam jej tekstów i zdecydowanie nabrałam chęci na więcej) i Pani Anny Szafrańskiej. W krótkiej dawce ogromna fala emocji i wrażeń - z chęcią poznałabym losy tych bohaterów rozwiniętych co najmniej do poziomu jednej powieści.

Dobrze spędziłam czas przy tych opowiadaniach, z chęcią do nich siadałam i jestem usatysfakcjonowana lekturą.

Bardzo sympatyczne opowiadania - idealne na weekend czy wakacje

Bardzo sympatyczne opowiadania - idealne na weekend czy wakacje

Zbiór fantastycznych, lekkich opowiadań o miłości rodzącej się w maju . Mi najbardziej przypadła do gustu historia napisana przez Annę Szaflarską oraz Annę Bellon , ale myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

Krótkie, optymistyczne opowiadania o miłosci - w sam raz na rozpoczęcie wakacji.

Piękne i wzruszające historie .Całkiem fajne byłyby z tego książki. Serdecznie polecam

Lubicie antologie? Ja bardzo. Czytam je jako przerywnik między większymi powieściami. Najbardziej lubię te zimowo świąteczne ze względu na ich klimat. Ale ostatnio bardzo miło zaskoczyła mnie wiosenna.

„Kiedy budzą się motyle” Sylwia Trojanowska, Agata Czykierda-Grabowska, Agnieszka Lingas-Łoniewska ,Natalia Nowak-Lewandowska, Jagna Rolska, Alicja Sinicka, Monika Skabara, Anna Szafrańska
@wydawnictwo_zwierciadlo
Wydawnictwo Zwierciadło

1. @lingasloniewska.pisarka "Trzydzieści pocałunków"
2. @anna_bellon "Przypadkowy drużba"
3. @agataczykierdagrabowska "Nareszcie mnie widzisz"
4. @nowaklewandowska_writer "Pokój numer 10"
5. @jagnarolska "Amihan"
6. @alicja_sinicka "To nie tak jak myślisz"
7. @monika_skabara "Zawsze byłaś moja"
8. @annaszafranskaauthor "Bukiet kolorowych frezji"
9. @sylwiatrojanowska.pisarka "Najlepsze dopiero przed nami"

Jak to bywa w antologiach, są opowiadania lepsze i słabsze. Ale nie tutaj. Tym razem bardzo wysoki poziom, same świetne historie. Niektóre aż proszą się o rozwinięcie we własnej książce.

Maj kojarzy mi się z kolorami, kwiatami, słońcem. Przyroda budzi się do życia, a czasem też uczucia.
Opowiadania łączą właśnie te majowe motyle w brzuchu. Urocze i romantyczne historie pełne słońca, barw i zapachów. Lektura idealna na wiosenne dni. Jestem przekonana, że spodoba się każdemu. Polecam!

Jedna z lepszych antologii jakie czytałam. Bardzo polecam!

Jedna z lepszych antologii jakie czytałam. Bardzo polecam!

Bardzo fajne te opowiadania. W zasadzie każde było ciekawe, każde było o czym innym i każde było bardzo relaksujące. Niektóre historie to aż się proszą o rozwinięcie fabuły, albo są materiałem na dobrą książkę. :) naprawdę odprężająca pozycja.

Dodaj cytat z książki Kiedy budzą się motyle