Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Ravenclaw

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Harry Potter and the Philosopher's Stone
2020-01-01
Andrzej Polkowski
czarodzieje Harry Potter fantasy magia przygoda

Opinie [3 916]

Do serii książek o Harrym Potterze staram się wracać co rok od ponad dziesięciu lat. Nie jestem w stanie wyrazić słowami jak bardzo kocham serię o małym czarodzieju. Jest zabawna, napisana lekkim i przystępnym językiem, a także - to co bardzo lubię w książkach - uniwersalna. Z książek o Harrym wartości mogą czerpać zarówno dzieci, jak i dorośli. Podczas lektury...

To był można powiedzieć moment przełomowy, ponieważ pamiętam, że nie jako dorastałem równocześnie z Harrym Potterem.W tedy też utwierdziłem się w tym, że czytanie książek to bardzo wartościowa kwestia i wtedy też polubiłem czytanie. Książka ponad czasowa dla ludzi w każdym wieku takie jest moje zdanie ma wszystko w sobie co przyciąga czytelnika i chcesz czytać i czytać i...

Jak ocenić książkę, która jest tak ponadczasowa? Powrót do tej pozycji był dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Książki autorstwa  Joanne K rowling są to książki o przygodach młodego czarodzieja Harrego Pottera który jako niemowlę traci rodziców z powodu rzucenia zaklęcia śmierci Avada kedavra przez czarodzieja zwanego Lordem voldemortem. Harry trafia DO swojej jedynej rodent
Dursleyów którzy nie chcą mieć nic wspólnego z magią i są zwyczajną rodziną kiedy Harry Potter osiąga wiek...

Uwielbiam ta ksiazke

Miło wrócić do wspomnień. Przeczytana 8 lat temu, wciąż pamiętam każdy szczegół.

Ze wszystkich części Harrego jest to moja ulubiona, Najbardziej podoba Mi się ilość szczegółów których nie ma w filmie.

Uwielbiam przygody Harrego , książka łatwa, lekka , przyjemna i szybko się czyta.

Wiem, że każdy kto ubóstwia fantasy powinien wręcz adorować tą książkę ale niestety to nie ja. Dlaczego? Pierwsze części Harrego Pottera są przede wszystkim kierowane do młodszych czytelników. Książka naprawdę dobra bo ten magiczny świat podbił cały świat a fabuła jest naprawdę ciekawa, mimo to nie porwała mnie ona jak większości czytelników. Gustuję w propozycjach dla...

świetna książka na początku trochę trudno się czyta ale potem idzie jak po maśle polecam

95 669
    26 307