Harry Potter i Kamień Filozoficzny (Wydanie ilustrowane)

Jim KayJ.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 1) literatura młodzieżowa
Harry Potter and the Philosopher's Stone
Data 1. wydania:
Andrzej Polkowski
Media Rodzina
fantastyka Harry Potter czarodzieje magia
Harry Potter and the Philosopher's Stone
Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 1)
literatura młodzieżowa
Andrzej Polkowski
fantastyka Harry Potter czarodzieje magia

Daję dziesięć choć dałbym piętnaście. Posiadam wszystkie wydania ilustrowane Harrego Pottera i powiem tak WARTO PRZECZYTAĆ JESZCZE RAZ. Choćby po to aby przeżyć przygodę z Harrym wraz z niesamowitymi ilustracjami Jima Kaya. Polecam wszystkim, nawet tym co nie lubią fantasy i apeluję do nich JAK PRZECZYTACIE TE WYDANIE TO POLUBICIE FANTASY.

Piękne wydanie. Jestem w książce zaczarowana.

Samej książki przedstawiać chyba nikomu nie muszę! :) książka była prezentem na Mikołajki dla 8 letniej córki, ogromnej fanki Pottera i był to strzał w 10! Posiadamy w domu „tradycyjna” wersje Pottera ale dziecko w jej wieku przerastają książki bez ilustracji i pewnie prędko by nie sięgnęła po papierowa wersje swojego ukochanego filmu. Tę chłonie jak gąbka! Na półce czeka...

Na półkach: , , , ,

Jako dziecko miałam 1 podejście do HP, ale wtedy nie po drodze mi było z czytaniem. XD Po kilku stronach odpuściłam i oddałam książkę, chociaż wszyscy się nią zachwycali. Jednak, jako że wolałam oglądać, obejrzałam film.

Po latach postanowiłam sięgnąć po oryginał.

Nie będę więc rozwlekła w mojej opinii, bo wszystko zostało o HP powiedziane.
Ogólnie chcę pokazać moje...

Ta książka jest bardzo fajna.
Miło mi się czytało na plaży. Zachęciła mnie do przeczytania drugiej części. Książka jest związana z magią i z fantazją . Polecam dla młodzieży

Książkę czytam po raz drugi ale pierwszy raz czytam ilustrowaną wersje. Ta powieść jest przepięknie wydana , ilustracje są przesłodkie i czasami troch humorystyczne. Ilustrowana wersja idealnie wizualizuje przeczytany tekst.
Bardzo polecam każdemu fanu , a także i dzieciom którym na pewno się spodobają rysunki.

Przepiękne, ilustrowane wydanie, które zadowoli każdego fana młodocianego czarodzieja, a także osoby, które mają z twójczością Rowling po raz pierwszy do czyenienia.

Mam starsze wydanie, w twardej okładce. ;)

Co kocham w pierwszym tomie przygód Harry'ego Pottera:

- Kreacja Harry'ego Pottera. Istnieje tak wiele książek, które używają motywu "od zera do bohatera", a jednak w przypadku Harry'ego, bycie Wybrańcem i stawianie czoła Złemu, by uratować świat, ma perfekcyjny sens. Dzieje się tak dlatego, że pomimo pochodzenia i niezwykłych wydarzeń z jego życia, Harry w głębi serca...

Bardzo przyjemny powrót do serii. Zdecydowałam się na ponowne przeczytanie książki z okazji pojawienia się na rynku wersji ilustrowanych i był to zdecydowanie dobry pomysł. Nie wszystkie ilustracje przypadły mi do gustu, ale są takie, które sprawiły, że łzy napłynęły do oczu, chociażby Harry przy zwierciadle Ain Eingarp.
Wiadomo, że każdy zna tę historię dzięki...

Dyskusje

3 913
    1 062
  • Chcę w prezencie
  • Fantastyka
  • Fantasy
  • 2018
  • 2020

J.K. Rowling Harry Potter i Kamień Filozoficzny (Wydanie ilustrowane) Zobacz więcej