Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Hufflepuff

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Harry Potter and the Philosopher's Stone
Andrzej Polkowski
Media Rodzina
Harry Potter and the Philosopher's Stone
Harry Potter (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Andrzej Polkowski

Opinie [4 415]

Książka w porównaniu do innych części tej ciekawej serii, może nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale jest świetnym wstępem do kolejnych ciekawych przygód Harrego Pottera. Jednak same opisy magicznego świata, a było ich naprawdę wiele robią niesamowite wrażenie. Pokazuje to ile szczegółów wymyśliła autorka. Sama fabuła książki była ciekawa, a wątek rozwiązywania zagadki...

Fajnie było poznać historię Harrego poza filmami :)

Na każdego przyjdzie czas żeby przeczytać Harrego Pottera. Mój przyszedł kiedy mam 25 lat i tak naprawdę mi się podoba.

Nie jest to najlepsza z części Harry'ego Pottera, ale wracam do niej z sentymentem :)

Już dawno wiedziałem, że będę musiał przeczytać sagę Harrego Pottera.
Książka rewelacyjna według J.K. Rowling. Opowieść o młodym czarodzieju zafascynowała świat. O Postaci jak Harry Potter - zna każdy. Książka obowiązkowo na półce. Uważam że każdy powinien się zapoznać z pierwszą częścią.

Uwielbiam cała serię! To jedne z tych dzieł, do których wracam. Niesamowicie napisana, autorka ma ogromną wyobraźnię. :)

Nie marnuj czasu na komentarze! Po prostu ją przeczytaj!

Bardzo fajna i ciekawa.
Polecam

Kolejny "reread", tym razem w formie audiobooka, czytanego przez Piotra Fronczewskiego. Co tu dużo mówić, jestem ogromną fanką HP, więc bardzo mi się podobało.

Według mnie pierwsza i najlepsza część w całej serii :>

104 753
    27 404