Bagażnik, czyli rzecz o pakowaniu

Magdalena Kilarska Wydawnictwo: Wydawnictwo Ezop literatura młodzieżowa
Wydawnictwo Ezop
poradnik dla dzieci dla młodzieży pakowanie ilustracja książka ilustrowana debiut
literatura młodzieżowa
2019-06-29

Okładka książki Złe Mydło Marta Bystroń, Anna Karolina Kaczmarczyk, Katarzyna Olbromska, Joanna Ambroz, Agnieszka Świętek, Anna Krztoń, Piotr Michałowski, Dawid Bordewicz, Ala Flora, Magdalena Kilarska, Sylwia Lonka, Izabela Kmieć, Wojciech Popiel, Agnieszka Gójska, Jan Karina, Krzysztof Maziarz, xuh, Falauke, Michał Dziergaczow, Małgorzata Wowczak, Pszern, Helena Smołka, Kaja Krzysiek, Ania Jeglorz, Muanabanana, nicun, Piotr Klonowski, Magdalena Bobulska, Aleksandra Czudżak, Paweł Słoń, Adam Makowczenko, Krzysztof Półtorak, Elżbieta Łabowska, Magda Zarzycka, Magda Jaworska, Sara Wyskiel
6,2
Złe Mydło Marta Bystroń, Anna...