Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła

Moony Witcher Wydawnictwo: Srebrny Las Cykl: Geno (tom 2) literatura młodzieżowa
Geno e la Runa Bianca del Girifalco d'Oro,
Anna Wójcicka
Srebrny Las
Geno e la Runa Bianca del Girifalco d'Oro,
Geno (tom 2)
literatura młodzieżowa
Anna Wójcicka

Pierwszy tom cyklu bardzo mi się podobał i byłam ciekawa jak wypadnie część druga, czy i tym razem zostanę pozytywnie zaskoczona. Poprzedni tom był takim wprowadzeniem w ten magiczny świat, a w tym zostało wyjaśnione wiele rzeczy i muszę przyznać, że było jeszcze ciekawiej.

Geno Hastor Venti pomyślnie przeszedł przez pierwszy poziom Interkantu. Po spędzeniu kilku dni w...

• LIT. MŁODZIEŻOWA fantasy
  • Fantasy