Nina i Arka Światła

Okładka książki Nina i Arka Światła
Moony Witcher Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 7) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 7)
Firma Księgarska Olesiejuk
2019-03-06
2019-03-06

No i koniec.
Super. Całość dość dobrze się czytało - może nawet zatęsknię i wrócę do tej książki kiedy będę już na tyle stara, że nie będzie mi wstyd czytać książek dla dzieci :))
Dałam 8, bo czytałam ją teraz, na świeżo i od lektury poprzednich tomów dzieli mnie dobrych kilka lat.
Nie sądzę, żeby było to to samo co kiedyś - mam na myśli poprzednie części. To już nie...

• Z dzieciństwa
  • Do kupienia