Roberto Santiago Wydawnictwo: Muza kryminał, sensacja, thriller
Grzegorz Ostrowski Joanna Ostrowska literatura hiszpańska
kryminał, sensacja, thriller
Grzegorz Ostrowski, Joanna Ostrowska
Grzegorz Ostrowski Joanna Ostrowska literatura hiszpańska

Czytajac recenzje o zdolnej prawniczce, silnym charakterze a przy tym uzaleznionej od alkoholu, tabletek psychotropowych dzialalo na mnie odstraszajaco, Jednak warto przeczytac ta ksiazke ze wzgledu poruszony w niej problem, uzaleznienia do hazardu i jak ciezka jest sytuacja wyjsc z nalogu.

Droga ławo nalogowych czytelników😉, wydaję wyrok w sprawie Any... To bardzo dobra powieść. Nie zasługuje na więzienny strych. Autor wspaniale utrzymuje odpowiednie tempo. Pozazdrościć siły i wytrwałości głównej bohaterce :)

Joanna Chyłka została zdetronizowana. W moim osobistym rankingu fikcyjnych prawniczek dotąd zajmowała miejsce pierwsze. Ale teraz, wieniec laurowy triumwanie odebrala jej Ana Tramell - madrycka Pani adwokat wykreowana przez Roberto Santiago. Jego debiutancka powieść to przełom, majstersztyk wśród prawniczych thrillerów. Nie nudziłam się ani przez jedną sekundę, choć powieść...

Słusznych rozmiarów powieść, ale czyta się świetnie. Nie żałuję poświęconych dziesięciu wieczorów. Ciekawa zaskakująca. Ilość postaci i wątków nie jest przesadzona. Fajna rozrywka w sądowych klimatach. Ciekawie opisane mechanizmy pracy adwokatów i prokuratorów. Bardzo polecam.

Przeraziła mnie na początku objętość książki (990 stron!), ale ku mojemu zaskoczeniu, czytało się ją błyskawicznie.
Polubiłam główną bohaterkę - ambitną, inteligentną i mimo przeszkód niepoddającą się. Książka pełna intryg, sekretów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Kiedy już myślałam że sprawa się kończy, nastąpił zwrot!
Polecam fanom kryminałów :)

Ależ mnie wkurzała główna bohaterka. Normalnie liczyłam za każdym razem, że ktoś jej utrze nosa i trochę spotulnieje.
Ta bezczelność i tupet dodawała książce jednak charakteru.

❝Zaufanie to bardzo delikatna sprawa,raz stracone,jest właściwie nie do odzyskania❞
------------------------------------------------------------------------------
✍Przyzwyczajona do kryminałów brytyjskich,polskich i amerykańskich,sięgnęłam po literaturę iberyjską.
"Ana" tytułowa bohaterka powieści hiszpańskiego pisarza Roberto Santiago,to prawniczka.Dawniej bardzo...

Bardzo mnie wciagnel, naprawde polecam.

Jest moc. Jest dynamicznie, niebezpiecznie i nieprzewidywalnie, nie wiadomo co stanie się za chwilę, na następnej stronie, kto okaże się przyjacielem, a kto zdradzi….

Siła powieści tkwi w głównej bohaterce, kobiecie intrygującej, pełnej sprzeczności i doskonałej manipulantce. Ana to uzdolniona prawniczka, była gwiazda sądów. Tragiczna przeszłość powoduje, że w momencie w...

Zdecydowanie doskonała książka do przeczytania. Morderstwo,zemsta, prawo, i dobrze rozegrana partia przeciwko kasynowi, taka "Chyłka" tylko o jakieś 100% lepsza. Pani adwokat walczy ze swoimi demonami, nie upada po zadanych jej ciosach, dlatego tak bardzo urzekło mnie to w Ana. Gorąco polecam.

Dyskusje

• 2018