Wyśpiewam wam więcej

Patronat LC
Urszula Dudziak Wydawnictwo: Agora biografia, autobiografia, pamiętnik
Agora
anegdota autobiografia biografia jazz kariera literatura faktu pasja show-biznes sława więzi rodzinne wspomnienia życie prywatne
biografia, autobiografia, pamiętnik
2018-10-18

Okładka książki Transformacja i jej implikacje dla współczesnej rodziny Regulska Agnieszka, Urszula Dudziak
1,0
Transformacja ... Regulska Agnieszka,...
Okładka książki Bluszcz, nr 4 (43) / kwiecień 2012 Joanna Bator, Rafał Bryndal, Sylwia Chutnik, Łukasz Drewniak, Urszula Dudziak, Katarzyna Enerlich, Remigiusz Grzela, Gerald Gustavsson, Zuzanna Głowacka, Julia Hartwig, Tomasz Jastrun, Ignacy Karpowicz, Etgar Keret, Szymon Kloska, Wojciech Krzyżaniak, Zbigniew Mentzel, Tomasz Pindel, Redakcja magazynu Bluszcz, Dawid Rosenbaum, Anna Saraniecka, Éric-Emmanuel Schmitt, Marta Szarejko, Krzysztof Varga, Adam Wajrak, Maliwna Wapińska, Agnieszka Wolny-Hamkało, Stanisław Łubieński
7,2
Bluszcz, nr 4 ... Joanna Bator, Rafał...
Okładka książki Sztuka życia 2(2)/2011 Tadeusz Bartoś, Urszula Dudziak, Monika Jaruzelska, Błażej Peszek, Jan Peszek, Andrzej Poniedzielski, Redakcja tygodnika Polityka
0,0
Sztuka życia 2... Tadeusz Bartoś, Urs...

SZOOOOK !!!!!!
Zupełnie nie moje klimaty muszę zacząć, ale udało mi się wygrać książkę w konkursie lc więc uznałam, że prezent dla matki jak znalazł...
Leżała na półce kawał czasu. Matka uznała, że też za bardzo nie przepada za twórczością Pani Uli, ale książka ogólnie optymistyczna.
To chyba na mnie podziałało, bo po głębokich refleksjach i lekturach wpędzających mnie w...

Bardzo pozytywna. dobrana poprawę humoru

Wspomnienia i anegdoty z życia Urszuli Dudziak.

Pozytywna książka, chwilami trochę mi się dłużyła, miałam wrażenie, że miejscami była troszkę na siłę. Ujęła mnie miłość Pani Uli do Lumpeksów - mam tak samo!

Kolejna książka U. Dudziak podobała mi się tak samo, jak poprzednia ;) Zostały opisane tutaj wydarzenia zarówno wesołe, jak i smutne, ale wszystko czytałam z dużym zainteresowaniem ;)

Żenująca próba napisania kolejnej autobiografii. Przytaczanie aforyzmów i złotych myśli, kolejne "sprawdzone metody" odniesienia sukcesu w życiu - nie są sposobem na dobrą książkę. Jestem również rozczarowana sposobem czytania przez autorkę własnego tekstu. Sztuczna modulacja psuje wydźwięk większości zdań.
Szkoda czasu

Kiedyś muzyka i utwory Pani Urszuli Dudziak nie były zbyt lubiane przeze mnie.
Jazz albo się lubi, albo nie.
Parę lat temu wysłuchałam, podczas jakiegoś wywiadu w telewizji, szczerych wyznań Pani Uli.
Opowiadała: o swoim dzieciństwie, wyjeździe za granicę, małżeństwie z Michałem Urbaniakiem, swoich córkach oraz prawdziwej, jedynej miłości Jerzym Kosińskim.
Wtedy Pani...

Uwielbiam Urszulę Dudziak! Nie do końca jaki piosenkarkę, bo nie przepadam za jazzem. Uwielbiam ją jako osobę. Jest tak optymistyczna i pozytywnie zakręcona, że zazdroszczę jej tego. Książkę przeczytałam jednym tchem. Nie jest to literatura wielkich lotów, ale książka tchnie takim optymizmem, zaraża uśmiechem. Polecam :)

Takie biografie czytam z przyjemnością! Energetyczna, inspirująca, niezwykle utalentowana kobieta. Jej optymistyczne spojrzenie na świat i ludzi, są doskonałym przykładem dla każdego z nas. Wiele mądrych, cudownych przemyśleń i życiowych doświadczeń, spostrzeżeń. Polecam!

Czyta się dobrze. Książka z optymistycznym przesłaniem.

Dyskusje

• 2019
  • 2018
  • Audiobook
  • Przeczytane w 2018
  • Audiobooki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wyśpiewam wam więcej