Bluszcz, nr 4 (43) / kwiecień 2012

Kochałam to pismo, bardzo, bardzo mi go brakuje :(

wyjątkowo nudny numer, godne polecenia są jedynie dwa wywiady: z Julią Hartwig i Urszulą Dudziak, ale to zasługa bardziej ww. pań niż przepytywaczy.
Artykuł o przekładach obcojęzycznych książek na język polski mocno rozczarowuje, a ten temat ma przecież ogromny potencjał.

No, jeszcze może Zuzanna Głowacka nie do końca dała ciała, reszta to nuuuda.

Niestety, nie wszystkie teksty okazały się ciekawe... I za mało w tym numerze literackich tematów!

Hitem numeru jest dla mnie (podobnie jak przed miesiącem) wywiad z Julią Hartwig. Druga część rozmowy w niczym nie ustępuje pierwszej części. Poetka z pasją opowiada o literackiej przeszłości, roli malarstwa w swoim życiu i twórczości, o przyjaźniach i uniwersalnych...

Jak zawsze trzyma poziom :)

• Czasopisma
  • 2012
  • Domowa biblioteczka
  • Czytane więcej niż raz
  • Moja biblioteka
  • Zbieram na drugie mieszkanie w którym urządzę bibliotekę

Dodaj cytat z książki Bluszcz, nr 4 (43) / kwiecień 2012