Psy z piekła rodem. Tom 1: Zdobywca świata

Okładka książki Psy z piekła rodem. Tom 1: Zdobywca świata
Joanna Sędzikowska Wydawnictwo: Literatura Piętro Wyżej biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Literatura Piętro Wyżej
2018-06-04
2018-06-04
Psy

więcej Więcej

Udało mi się przeczytać tylko 1/5 książki. Poczucie humoru autorki do mnie nie przemawiało, wymuszone się wydawało, ale historia z pociągiem i przejechanymi nogami zupełnie innego psa była totalnie nie w klimacie tej książki. Po co? Nie wiem.

Dla mnie słaba czwórka. Spodziewałam się dużo śmiechu, ale się rozczarowałam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Śmieszna i fascynująca lektura ;) Idzie się z niej dużo dowiedzieć. W środku piękne zdjęcia. Książka jest napisana z wielkim humorem :) Myślę, że dużo ludzi czytając to, dwa razy zastanowią się jakiego pieska adoptować/kupić ;) Bardzo mi się podoba informacja na końcu o schroniskach.

Świetnie przedstawione życie z psem rasy pierwotnej. Mogę śmiało powiedzieć - lektura obowiązkowa dla ludzi, którzy nie są jeszcze zdecydowani, ewentualnie nie wiedzą na co się jeszcze piszą.

Wesoły poradnik dla ludzi niezdecydowanych czy chcą mieć malamuta. Po tej lekturze nikt, już nigdy nie będzie chciał mieć psa ;-) Przebrnęłam z trudem, bo to nie jest mój typ literatury.

zawsze chciałąm mieć owczarka collie lub alaskan malemuta. Z przyjemnością sięgnęłam po książkę Joanny sedikowskiej, która opisuje swoje prerypetie z ta rasą. Gdy córka miałą kilks lat, Joanna oszalała na punkcie szczeniaka alaskana, którego zobaczyła na giełdzie. Wybrała go i przeforsowała swoją decyzję. na szczęście mieszkali w wiejskiej okolicy, na Pomorzu. Lider...

Na półkach: , , , ,

Nie ukrywam, że blogowanie dostarcza mi wiele radości. Ponadto sięgam po książki, polecane przez innych blogerów, czytelników jak również proponowane przez wydawców, po które być może sama bym nie sięgnęła. Tak było w przypadku książki Joanny Sędzikowskiej "Psy z piekła rodem. Zdobywca świata", wznowionej przez Wydawnictwo Literatura Piętro Wyżej. Jest to jedna z...

Obowiązkowa lektura dla każdego, kto planuje, bądź już posiada psa (nie tylko malamuta).

Od dłuższego czasu chciałam przeczytać "Psy z piekła...", niestety pierwsze wydanie jest już niedostępne. Ale nic straconego! Niedawno pojawiło się nowe, rozszerzone wydanie o nieco zmienionym tytule: "Psy z piekła rodem: zdobywca świata".

Jest to zbiór historyjek przedstawiających...

• Psy
  • 2019