Rozdarte serce

Scarlett Cole Wydawnictwo: Akurat Cykl: Second Circle Tattoos (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Fractured Heart
Data 1. wydania:
2016-01-05
Anna Lisowska
Akurat
seks erotyka uczucia przeszłość miłość tatuaże bliskość opieka marzenia chaos zamieszanie niepewność
The Fractured Heart
Second Circle Tattoos (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Anna Lisowska

.. i znów kręcę młynka palcami 😎
pomimo niedoskonałości ... Nigdy nie
możemy przestać wierzyć w siłę miłości 😍

Bardzo fajna i te tatuaże....

Historia miłości i ich oddzielne historię bardzo mi się podobają i robią lekkie wrażenie, ale zabraklo mi rozbudowanego wątku jego mamy, liczyłam na większą akcje z tym związana.

Dobra, ale z nóg mnie nie zwaliła :) No on jeszcze jakoś do zniesienia, ona już mniej strawna, za wrażliwa, płaczliwa za bardzo jak dla mnie, Książka lekka, przyjemna i tyle

Dobra książka ale poprzednia część była lepsza. Podobała mi się cała problematyka utworu ale czegoś mi tu brakuje. Ten dreszczyk emocji chyba był zbyt mały przy scenach w których powinnam go czuć bardziej.

całkiem przyjemną książką, chociaż ten kryminalny motyw do mnie nie przemówił.

Lubię, kiedy książka nie jest oczywista w swoim zakończeniu - a ta w końcowych rozdziałach właśnie taka jest!

Na półkach: , , , ,

Bardzo przyjemnie czytało mi się tą książkę, cieszę się ze pozostałe tomy również posiadam, zapowiada się na spędzenie kilku wieczorów w miłym towarzystwie, :)
to co mi przeszkadza w tej książce, to zdjęcie na okładce... drażni mnie to że ma się nijak do głównego bohatera....
Polecam serdecznie i pozdrawiam :)

"Rozdarte serce" Scarlett Cole to druga część cyklu Tatuaże. Tym razem możemy lepiej poznać Cujo i Andreę. Tych dwoje od razu poczuło iskry między sobą. Pytanie tylko, czy są to iskry namiętności, czy nienawiści? 😏 Kiedy są w jednym pomieszczeniu temperatura nagle potrafi skoczyć w górę jak i zmrozić towarzystwo 😂 Drea to silna, samowystarczalna kobieta, która nie jedno w...

Kolejny tom tej serii i kolejny raz niesamowita przewidywalność. Bohaterowie jacyś tacy niedopracowani, jakby bez duszy. Oczywiście fajny motyw tatuaży, choć tutaj słabo widoczny. Szału nie ma, ale przeczytać się da.

1 085
  • 2018