Lick

Okładka książki Lick
Kylie Scott Wydawnictwo: Editio Cykl: Stage Dive (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Stage Dive (tom 1)
Editio Red
Editio
2018-05-01
2018-05-01
Data 1. wydania:
2013-05-01

Ciekawy pomysł na historię i tylko dlatego daję 2 gwiazdki, cała reszta jest beznadziejna. Historia tak odrealniona, że nawet dla mnie to za dużo. Uczucie między bohaterami rodzi się tak szybko i rozwija w takim tempie, że w przeciągu tygodnia są zakochani w sobie do szaleństwa. Zapowiadała się ciekawie, niestety okazała się totalnym niewypałem, drugą połowę książki przeleciałam wzrokiem tylko po to by wiedzieć jak to wszystko się zakończyło, autorka bardzo skutecznie zniechęciła mnie do sięgnięcia czegokolwiek innego z jej twórczości.

Książka bardzo lekka i przyjemna. Szybko się czytało dość zabawną i śmieszną historię;)

1990

Zaczęło się spoko, trochę się pośmiałam i z nadzieją patrzyłam w przyszłość, bo wiecie. Ja kocham romanse, potrzebuję ich niemal jak powietrza. Ale kurna. Mam wrażenie, że fabuła kończy się w momencie, kiedy bohaterowie budzą się w tym łóżku w Vegas, a potem to już jest maraton seksu. Nic nie wiem o nich poza absolutnie podstawowymi faktami, nawet nie umiem stwierdzić, jaki kolor włosów ma główna bohaterka. Ani co lubi.

Fabuła + seks jest spoko. Nie narzekam. Ale ta fabuła musi być, a nie trzy zdania pomiędzy kolejną sesją. Zwłaszcza, że u podwaliny związku takie sobie. Może nie rozczarowanie, bo nie oczekiwałam nic, ale jednak spodziewałam się czegoś więcej.

Jedna z moich ulubionych muzycznych serii. Czytam ja po raz kolejny bo mam do niej sentyment. Uwielbiam.

Zabawnie, momentami dramatycznie, dużo rozsterek i miłości. Dobra rozrywka na jeden wieczór.

Czytałam już ją jakiś czas temu i moje odczucia są niemal takie same.
Naprawdę nie było źle.
Uwielbiam całą serię 😍

Czytałam już ją jakiś czas temu i moje odczucia są niemal takie same.
Naprawdę nie było źle.
Uwielbiam całą serię 😍

Na początku byłam zafascynowana tą książką. Skubnęłam jej niewiele, ale zdawało mi się, że była przyjemnie i fajnie napisana. Kiedy po jakimś czasie włączyłam sobie audiobook, ta fascynacja jakoś się ulotniła. Miałam wrażenie, że to taka delikatna wersja "365 dni". Tam też padały w euforii przekleństwa tak samo mało ambitne "o kur*, "cholera*"", na widok wypasionego pierścionka czy innych zaskoczeń. Przyjaciółki były niczym Olga i Laura. I bohaterka też od gniewu i niechęci do swojego "męża", jego adwokatów i innych ludzi gładko przeszła do zachwytów i chcicy, a najlepiej od razu by wskoczyła na kutasa swojego przystojnego "męża". Nie lubię takich szybkich zmian w zachowaniu bohaterów, chyba że mają jakieś choroby psychiczne czy co, to wtedy zrozumiałe. Albo są tak złaknieni seksu, że ich wcześniejsza logika nagle przestaje mieć sens. W pewnym momencie nic się nie dzieje, a tylko rozbierają się i ubierają, żeby znowu się rozebrać do cimcirimci. Tak naprawdę mało się dzieje w tej książce.

Szajs do kwadratu

Szajs do kwadratu

historia tak kiepska i nie trzymająca się kupy, że aż żal, mimo szczerych chęci odpuściłam

świetna

świetna