Lick

Okładka książki Lick
Kylie Scott Wydawnictwo: Editio Cykl: Stage Dive (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2013-05-01

więcej Więcej

Szajs do kwadratu

historia tak kiepska i nie trzymająca się kupy, że aż żal, mimo szczerych chęci odpuściłam

Witajcie Słoneczka :)
,,Lick'' książka autorstwa Kylie Scott to bardzo sympatyczna pozycja na leniwe wieczorki.
Która z nas oparłaby się seksownemu, czułemu, rockmanowi.
Jeżeli lubicie historie o zwykłej szarej myszce i mężczyźnie w światłach reflektorów, polecam tę książeczkę.
Cóż jak zaczęła się ich historia, Evelyn to spokojna, grzeczna, dziewczyna.... do czasu jednej...

To pierwsza seria powiązanych książek, która wciągnęła mnie bez reszty. Każda opowieść była fenomenalna, choć tworzyły ją zupełnie różne postaci o odmiennych charakterach i każdy tom miał inny klimat, to jednak wszystkie przedstawione tu pary stały mi się bliskie i kibicowałam im. Jak jednak wiadomo, zawsze są ci najbardziej i najmniej lubiani i choć zdaję sobie sprawę, że...

Z jednej strony lekko i przyjemnie, a z drugiej jednak czegoś tu zabrakło.
On to gwiazda rocka, ona zwykła szara myszka, która nie pamięta jak wdepnęła w wielki świat. Dużo zakrętów, jeszcze więcej chęci żeby wyjść na prostą. Walka o siebie jako indywiduum, ale też o siebie wzajemnie. Bohaterów da się lubić, niby wszystko jest jak należy, ale mimo wszystko zabrakło efektu...

Oo całkiem fajna. 6/10
Czyta się miło i przyjemnie. Bohaterowie jacyś tacy ... nie do końca dopracowani. Historia sama w sobie tak sobie.

To nie jest pierwsza przygoda z książką tej autorki. I na pewno nie ostatnia. Bardzo mi się podoba, jest lekka przyjemna, bardzo ciekawie napisana. I dlatego zabieram się za tom II.

Nie jestem w stanie podzielić zachwytu innych czytelników nad tą książką.
Ona naiwna zakochuje się po 3 dniach. On oprócz tego, że ładny to nijaki. Wymaga od niej zaufania, ale niczego o sobie nie zdradza, a jak jego "sekret" wychodzi na jaw to jest zdziwiony, że ona dochodzi.
Dodatkowo raził mnie w oczy język i styl napisania tej książki, jakbym czytała fanowskie...

Bez zbędnego pisania czy sie podobała była mega , naprawdę dawno nie przeczytałam tak wzruszającej ,ciekawej historii.Polecam

Bardzo lubię całą serię ale ta jest chyba najmniej realna...Aczkolwiek jak na romans bardzo przyjemnie się czyta

1 307
  • 2018