Słodkie rozkosze

Okładka książki Słodkie rozkosze Christina Lauren
Okładka książki Słodkie rozkosze
Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Wild Seasons (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Wild Seasons (tom 1)
Sweet Filthy Boy
Zysk i S-ka
2018-02-12
2018-02-12
2014-05-13
Katarzyna Krawczyk
przyjaciółki las vegas przygoda seks ślub rozwód uczucia francja wakacje

Fantastyczna.

Fantastyczna.

SŁODKIE ROZKOSZE
To opowieść o przyjaźni, miłości i pożądaniu....
Szalona impreza na zakończenie studiów w Vegas? Czemu nie.. Mia Holnd, która jest zestresowana swoją przyszłością podejmuje bardzo szaloną decyzje i jedzie na lato do Francji za Anselem, z którym spędza tylko jedną noc. Co takiego stało się jeszcze tej nocy?
Czy lato w Paryżu wystarczy by wywrócić swoje życie do góry nogami?
Czy też wróci do starego życia, w którym to czuła się obco jak kosmita?
Cóż mogę powiedzieć - polecam! To bardzo ciekawa, romantyczna i bardzo gorąca historia. Nie wszystko co dzieje się w Vegas - zostaje w Vegas ;-)

SŁODKIE ROZKOSZE
To opowieść o przyjaźni, miłości i pożądaniu....
Czy lato w Paryżu wystarczy by wywrócić swoje życie...

Tej powieści akurat nie polecam choć czytałam inne książki tej autorki. ta powieść jest za bardzo skupiona na tej dwójce Mia i Ansel. Momentami męczyłam się czytając ich.
Mnie się nie spodobała.

Mnie się nie spodobała.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Gdyby uciąć połowę scen łóżkowych i dodać trochę więcej rozmów, byłaby super książka.
Nie jest to najlepsza książka tych autorek przez przeładowanie scen łóżkowych, ale sam romans mi się podobał, motyw miłość od pierwszego wejrzenia. Zakończenie też fajne, bez zbytnich dram co bardzo często się zdarza w romansach, co prawda lubię to, ale fajnie przeczytać coś inaczej ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka opowiada o prawdziwej przyjaźni trzech studentek świętujących w Las Vegas ukończenie studiów. Co tam się działo:).Dziewczyny szalały. Alkohol, zabawa, towarzystwo trzech facetów - mega ciacha, seks, zapomnienie, no i jak Vegas to i ślub. Cóż, po każdej nocy nastaje dzień a z nim kac, luki w pamięci..... powrót do domu. I co teraz? Czy zawsze co w Vegas zostaje w Vegas? Kiedy i czy w ogóle tytułowe słodkie rozkosze przemienią się w miłość? Jest jeszcze Paryż i co w nim? Mega dużo seksu, wzajemne odgadywanie i spełnianie wzajemnych fantazji...
Dla mnie 7/10

Książka bardzo przyjemna. Szybko się ją czyta i jest strasznie urocza. Coś w szczególności dla fanów erotyki.🥵

Mało realistyczna, przewidywalna ale wciąż dobrze się czyta. Dla mnie to taki przerywnik na jeden wieczór od gatunków po które zazwyczaj sięgam.

Przeczytałam "Podróż nieślubną" tej autorki, która jest fajnym, lekkim letnim czytadłem. Po tamtej książce ta zawiodła mnie swoją fabułą- to jest głównie erotyk z nawet dobrą fabułą. Nie tego szukałam.

Dość nieoczekiwane sparowanie Amerykanki z Francuzem. Ona pokiereszowana, a on stłamszony układami. No i razem ulegają szaleństwu. Zdecydowany układ dominacji faceta. Potem obniżenia napięcia. I kreatywności kobiety. Jest bardzo gorąco, ale dość z klasą.

Szalone rozpasanie. Dość szalone story o ludziach, co przez jedną noc pełną uniesień i zwierzeń decydują się w pijackim amoku na małżeństwo. A potem popełniają impulsywne czyny - z częstym konsumowaniem związku. Rzadko realne, lecz przez to może jakoś tworzy dobre tło do bardzo wielu zmysłowych gier i gierek. Fani będą zadowoleni.