Gliniarz

Okładka książki Gliniarz
Laurelin PaigeSierra Simone Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Hot Cop
Wydawnictwo Kobiece
2018-09-14
2018-09-14
Data 1. wydania:
2017-06-13
Marcin Stopa
samotność macierzyństwo policjant seks erotyka propozycja marzenie układ uczucia

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Nie dalam rady, a chcialam dac tej ksiazce szanse zmuszajac sie do dalszego czytania. Ale musialam sie poddac. Bohaterka irytujaca do granic mojej wytrzymalosci.

Zabawna historia. Czyta się szybko i lekko. Czasami nawet się człowiek pod nosem uśmiechnie. W sam raz na jeden wieczór.

Jest to naprawdę lekka lektura która nie zaskakuje ani fabułą ,ani bohaterami ani nie funduje nam specjalnego wachlarzu emocji. Muszę jednak przyznać że czytając to bawiłam się naprawdę świetnie. Momentami naprawdę można się pośmiać :) W przypadku tej książki zdecydowanie działa wyobraźnia bo większość jej treści są to opisy seksu pomiędzy głównymi bohaterami. Ta książka ma w sobie jakąś lekkość i dobrą energię i jest świetnym sposobem na relaks. Czytając ją uśmiechałam się od ucha do ucha :)Podoba mi się to że wszystko rozgrywa się pomiędzy głównymi bohaterami ,nie mamy tutaj osób trzecich ( byłą żonę , kochankę , byłego męża , utraconą miłość itd. ) Uwielbiam sposób bycia Cheasa, jego teksty i to jak od początku zależy mu na Livii. Dobrze się to czyta i zdecydowanie nie żałuję kilku godzin poświęconych na lekturę .

Na półkach: , , , ,

Jedna ze słabszych książek które czytałam. Słaba historia, nieciekawi bohaterowie. Dla mnie przeciętna.

Cała ta opowieść była nudna. 70% to sceny sexu, treść 30%. Jak ktoś lubi poczytać zamiast oglądać pornhuba to ok i wtedy polecam, ale jak szukacie czegoś głębszego to nie tym razem. Ostatnie 10 stron przeleciałam wzrokiem - doslownie. Opowieść taka sobie, bez szału.

Uwielbiam książki Paige. Nie pierwsza i na pewno nie ostatnia. Ale przy tej dodatkowo trochę się uśmiałam. Książka na jeden wieczór, max dwa. Szybko się czyta.

PS. Książka bardzo pobudza zmysły jeśli wiecie o czym mówię ;) Raczej nie dla samotnych xD

Ogółem polecam z czystym sercem i rumieńcami na twarzy 😊 ;)

Ogółem polecam z czystym sercem i rumieńcami na twarzy 😊 ;)

Spoko

Spoko

Cos mnie w tej książce denerwowało ale w miare czytania zyskuje.

Cos mnie w tej książce denerwowało ale w miare czytania zyskuje.

Dzisiejszego dnia postanowiłam, że przeczytam książkę autorstwa dwóch pisarek Laurelin Paige oraz Sierra Simone pod tytułem „Gliniarz”. Nie powiem, że początek mnie zachwycił. Ale im bardziej zaczytywałam się w treść książki tym bardziej nie mogłam się od niej oderwać. Nie wiem dlaczego ale naprawdę ostatnio szybko idzie mi czytanie erotyków. Tak stało się i tym razem. Książkę pochłonęłam bardzo szybko. Bo w niecałe dwanaście godzin. Ale trzeba przyznać autorkom, że ten czas nie był stracony. Publikacja ta jest napisana bardzo lekkim językiem. A do tego sama jej treść jest bardzo wciągająca. Naprawdę nie szło się od niej oderwać. Jak zaczęło się ją czytać tak trzeba było ją szybko skończyć. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przyjdzie mi przeczytać tak świetny erotyk tak jak właśnie jest „Gliniarz” Laurelin Paige i Sierry Simone.
Słowem podsumowującym ta książka jest świetna. Ostatnio mam problem z wciągnięciem się w jakąkolwiek książkę. Ale czytając „Gliniarza” zmieniłam zdanie. Publikacja ta naprawdę wciąga. Jednakże nie idzie się oderwać od tej książki dopóki się jej nie skończy. A jak już się ją skończy to pragnie się, żeby treści było więcej i więcej. Polecam zapoznania się z tą książką bo naprawdę jest świetna. I do tego bardzo wciągająca.

Jednak można pisać o seksie w sposób fajny, lekki i mega przyjemny. Początek mnie trochę zniesmaczył, choć nie jestem pruderyjna, ale pózniej było już tylko lepiej. Przyjemna książka na nudny wieczór.