Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.99 zł do 57.46 zł

Gliniarz

Laurelin PaigeSierra Simone Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Hot Cop
Data 1. wydania:
2017-06-13
Marcin Stopa
Wydawnictwo Kobiece
samotność macierzyństwo policjant seks erotyka propozycja marzenie układ uczucia
Hot Cop
literatura obyczajowa, romans
Marcin Stopa

Cała ta opowieść była nudna. 70% to sceny sexu, treść 30%. Jak ktoś lubi poczytać zamiast oglądać pornhuba to ok i wtedy polecam, ale jak szukacie czegoś głębszego to nie tym razem. Ostatnie 10 stron przeleciałam wzrokiem - doslownie. Opowieść taka sobie, bez szału.

Uwielbiam książki Paige. Nie pierwsza i na pewno nie ostatnia. Ale przy tej dodatkowo trochę się uśmiałam. Książka na jeden wieczór, max dwa. Szybko się czyta.

PS. Książka bardzo pobudza zmysły jeśli wiecie o czym mówię ;) Raczej nie dla samotnych xD

Ogółem polecam z czystym sercem i rumieńcami na twarzy 😊 ;)

Spoko

Cos mnie w tej książce denerwowało ale w miare czytania zyskuje.

Dzisiejszego dnia postanowiłam, że przeczytam książkę autorstwa dwóch pisarek Laurelin Paige oraz Sierra Simone pod tytułem „Gliniarz”. Nie powiem, że początek mnie zachwycił. Ale im bardziej zaczytywałam się w treść książki tym bardziej nie mogłam się od niej oderwać. Nie wiem dlaczego ale naprawdę ostatnio szybko idzie mi czytanie erotyków. Tak stało się i tym razem....

Jednak można pisać o seksie w sposób fajny, lekki i mega przyjemny. Początek mnie trochę zniesmaczył, choć nie jestem pruderyjna, ale pózniej było już tylko lepiej. Przyjemna książka na nudny wieczór.

"Gliniarz" to pełna namiętności i dobrej energii książka. Wybrałam ją ponieważ spodobał mi się nie konwecjonalny sposób na posiadanie dziecka i poznania się dwójki obcych ludzi.
On się na to zgadza tylko dlatego, że chce się z nią przespać.
Jednak wiadomo, że nie wszystko idzie po ich myśli. Poznają się i ich życie diametralnie się zmienia.
Każdy z głównych bohaterów daje...

Mam wrażenie że w tej książce fabuła jest na ostatnim miejscu. Erotyka w książce powinna być dopełnieniem, a tu poprostu jedna scena erotyczna przechodzi w drugą. Dla mnie nuda

Zabawna, relaksująca, miło się czyta letnim wieczorem.

Jeśli chcecie przeczytać książkę, w której jest mnóstwo seksualnych scen i zabawnych dialogów, polecam "Gliniarza" od @thereallaurelinpaige @thesierrasimone
Bohaterami książki są Livia, bibliotekarka, która zbliża się do 30-stki, pragnie zostać matką, dlatego poszukuje mężczyzny, który da jej dziecko, a przy okazji zrezygnuje z wszelkich praw do dziecka i do niej. Nie...

1 113
  • 2018