Pan Perfekcyjny

2018-09-12
Data 1. wydania:
2018-01-12

Na półkach: , , , , ,

Niesamowicie wciągająca książka... Niby historia miłosna jakich wiele, ale gdzieś tam w tle jest jeszcze kilka innych przeplatających się wątków takich jak poczucie winy po śmierci najbliższych, wychowywanie niezwykłego chłopca z autyzmem, świat muzykoterapii czy inne. Naprawdę warto poświęcić chwilę na przeczytanie tej pozycji...

Bardzo fajnie się czytało, momentami z humorem. Idealna na chwilę zapomnienia i odreagowania

Podobała mi się ta historia, podobali mi się wszyscy bohaterowie, choć czasem mam wrażenie, że autorka za dużo wątków i zdarzeń chciała wpleść w jedna książce, przez co trochę się dłużyła. Niemniej jednak, myślę, że warto sięgnąć po tą książkę.

Kolejna promocyjna perełka.
Okładka niezbyt zachęca, opis też nieszczególnie, ale romans dla odczarowania paskudnej, listopadowej aury jest wręcz konieczny. A to jest całkiem dobry kawałek romansidła. :) Przeczytałam ją w jeden wieczór, na zmianę śmiejąc się lub uśmiechając.
Polecam dla poprawy humoru.

Od bardzo dawna chciałam przeczytać tą historię, jednak zakopana w stosach książki umykała ciągle mojej uwadze. W końcu przyszedł jej czas. Prolog wyrwał mi serce. Potem troszkę się po denerwowałam na głównych bohaterów, żeby na końcu się rozpływać. To właśnie jest „Pan Perfekcyjny”.

Flint przeżył tragedię. Od dziesięciu lat karze się za przeszłość. Nie pozwala sobie na...

Bardzo fajna. Lekka. Przyjemna. Nic niesamowitego i nieznanego czytelnikowi. Ale dla fanów thrillerow i kryminałów którzy choć na chwilę chcą się zrelaksować bardzo polecam. Oczywiście happy end i wielkie love. Ja bawiłam się pysznie. Tym bardziej że był to mój prezent pod choinkę od Narzeczonego.

Kupiłam ją, bo potrzebowałam czegoś co przeczytam szybko, łatwo i przyjemnie. I to był idealny wybór <3
Naprawdę dobrze poprowadzona akcja. Przyjemna powieść o miłości, przebaczeniu, bólu i tęsknocie.
Fajna i miła w odbiorze, ale też skłaniająca do refleksji :)
Polecam

Nie przeczytałam tej książki.. Ja ją po prostu pochłonęłam. Jeśli masz ochotę śmiać się i płakać razem z bohaterami czytanej książki, to właśnie ta książka jest dla ciebie. Polecam

Zarekomendowano mi tą książkę jako erotyk z trochę bardziej rozwiniętą fabułą. Jednak dla mnie to zaszufladkowanie jest dość krzywdzące. To jest bardzo dobra powieść obyczajowa ew. romans, którą ktoś na początku chciał napisać jako erotyk lub został do tego nakłoniony przez wydawcę na fali dobrych sprzedaży Greya itp. I faktycznie na początku na i kilka razy w środku mamy...

początek trochę mi nie podszedl ale potem się wciągnęłam, było nawet wzruszająco :)

1 680
  • 2018