Pan Perfekcyjny

Filia
Look the Part
literatura obyczajowa, romans

Recenzja "Pan Perfekcyjny"

Pan Perfekcyjny to książka napisana przez Jewel E.Ann.

Flint Hopkins to ceniony adwokat ,któremu życie posypało się z dnia na dzień.

Przez swoją głupotę popełnił wielki błąd,za który chce odpokutować.Samotnie wychowuje autystycznego syna Harrisona i żyje w przekonaniu że za to co zrobił, nie wolno mu być szczęśliwym.

Do czasu kiedy wynajmuje...

Nie rozumiem zachwytu.
Książka bardzo infantylna.

Krótko i na temat :„Pan perfekcyjny", czyli najlepiej wydane 10 złotych w życiu! ✨😃⁣

Kiedy zaczynałam czytać historię naszego Pana Hopkinsa aka Seksownego Garniturka po części wiedziałam czego się spodziewać, wszak opis uchyla rąbka tajemnicy i jest naprawdę zachęcający 😁 Jednak zdecydowanie nie przewidziałam tego, że już sam prolog wbije mnie w ziemię. Dosłownie!...

Tę książkę czyta się naprawdę bardzo dobrze! Bohaterowie są ciekawie poprowadzeni, nie ma zwrotów akcji, które wybijają z rytmu, i które uniemożliwiają połączenie faktów. Cieszę się, że po nią sięgnęłam :)

Śliczna historia opowiadająca o miłości, utracie i próbie powstania po tych stratach. Świetna, pełna humoru.

Zazwyczaj po audiobook sięgam wtedy, gdy gotuję lub pracuję. Zapewniają mi wytchnienie i sprawiają, że czas szybciej płynie. Po tę książkę sięgnęłam na biegu, nie za bardzo skupiając się na zawartości. Po okładce spodziewałam się czegoś innego, bardziej płytkiego, a muszę przyznać, że pozycja ta ma w sobie głębsze dno. Przede wszystkim porusza tematy, o których warto mówić,...

Czy można pozwolić sobie na szczęście jeśli było się sprawcą tragedii?
Książka mnie zachwyciła. Interakcje między głównymi bohaterami są bardzo silne. Podobał mi się język książki, jej podwójna narracja. Słowne przepychanki między Ellen a Flintem nie raz rozbawiły, a historia poruszyła bardzo mocno.

Okładka kompletnie mnie zmyliła! Zapisałam sobie bo parę osób bardzo chwaliło ale sądziłam że to będzie kolejna historia z seksem w tle. Oczywiście seks występuje ale to nie jest tak męczące, wręcz przeciwnie, momenty kiedy występuje są z nutką humoru, także dla mnie bomba. Cała historia jest świetna, nie raz mnie serce zabolało co do przeszłości Flinta. Główna bohaterka...

Wspaniała książka, wciąga od pierwszej strony. Czytając ją na zmianę śmiałam się w głos, a za chwile płakałam ze wzruszenia. Cudowna opowieść, świetni bohaterowie całość pięknie ubrana w słowa. Polecam

Przewspaniała książka, pełna humoru i nie tylko, historia również powala!! POLECAM !! :)

Dyskusje

1 318