Intryga

Okładka książki Intryga L.J. Shen
Nominacja w plebiscycie 2018
Okładka książki Intryga
L.J. Shen Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Święci Grzesznicy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Święci Grzesznicy (tom 1)
Vicious
Edipresse
2018-03-14
2016-12-27
Sylwia Chojnacka
miłość nienawiść uczucia erotyka seks cierpienie ucieczka przyjaźń sekrety
Inne

2025 ocen

Mniej więcej przez pierwszą połowę książki zastanawiałam się czy nie odłożyć jej na bok. Nie mam nic przeciwko samcom alfa ,ale zachowanie Brutala było zbyt chamskie i wulgarne .Relacja między głównymi bohaterami zbyt toksyczna i pełna nienawiści. Na pewno nie jest to romantyczna opowieść . Jest to historia trudnej miłości pełnej cierpienia .
Trzeba jednak przyznać że...

Na półkach: , , , ,

Autorka nieznana mi wcale,a ciekawa,wspaniała jest,pierwsza część tej lektury cudna,przyjemnie się czyta.

Fajna książka. Spodziewałam się jakiegoś gangu, mafii, ale choć ich nie spotkałam, to na plus.
Dość stron upłynęło, zanim dowiedziałam się dlaczego główna bohaterka zniknęła na tak długo.
Oczywiście nie zabrakło melodramatu, ale nie był on kiczowaty

Facet z dużym ego, który jest trudny, ma słabość do pewnej dziewczyny z przeszłości. Love-hate story ze sporą dawką pikantnego sosu.

„Rosie lepiej się wtopiła w to towarzystwo, na całe szczęście. Ja nie miałam na to szans – nie z moim południowym akcentem, kiepskim stylem ubierania się i faktem, że jeden z najpopularniejszych chłopaków, czyli Baron „Brutal” Spencer, mnie nienawidził.”.
Taki wstęp zapowiada prawdziwą akcję. Wystarczyły krótkie fragmenty, bym wiedziała, że to wszystko może dziać się w...

Jest to moje drugie zetknięcię z twórczością Shein. Sięgnęłam po tą książkę bo urzekła mnie pozycja "Pretty Reckless". Natomiast tutaj jestem mega zawiedziona. Nie rozumiem czym tu się zachwycać. Kilka razy zabierałam się do skończenia książki. Nie udało mi się jej dokończyć. Jeśli ktoś lubi historię o toksycznych związkach to polecam.
Uwaga spoiler.........
Po pierwsze...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To dobrze czytający się romans, schemat niczym mnie nie zaskoczył bo tego typu książki już czytałam. A Brutala nie da się nie polubić. 🤭 Polecam 😊

Dla mnie tytuł nie ma żadnego odzwierciedlenia w książce. Fakt, jakaś mała intryga była, ale to jest wszystko wyolbrzymione. Historia taka sobie. A co najbardziej mnie denerwowalo to nazywanie Emilii- sluzką I Barona ( co to za imię o cholery? ) - Brutalem. Nie ujeła mnie ta książka. Ale myślę, że dam jeszcze szansę drugiej części.

Zacznijmy w ogóle od tego, że tą serię powinno się czytać przed "All Saints High". bo chronologicznie dzieje się na długo przed tamtą i mamy tu losy rodziców i przyjaciół rodziców dzieciaków z tamtejszej serii. Ja w sumie póki co przeczytałam tylko pierwszy tom z każdej serii, ale tak dziwnie wyszło, że W "Pretty Reckless" śledziliśmy losy Darii prawie że już pełnoletniej,...

Istny diament !
Niewiele książek zasługuje u mnie na to miano.
Obowiązkowa do przeczytania <3

2 655