Śmiały podryw

Scarlett Cole Wydawnictwo: Akurat Cykl: Second Circle Tattoos (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The Purest Hook
Data 1. wydania:
2016-05-03
Danuta Górska
Akurat
sława kariera rodzina strach seks erotyka uczucia przeszłość miłość tatuaże bliskość opieka marzenia
The Purest Hook
Second Circle Tattoos (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Danuta Górska

Tutaj się dopiero dzieje! Dziecko, miłość, atak - warto było zarwać dwie czy trzy noce.

Na półkach: , , , ,

Bardzo przyjemnie czytało mi się tą książkę, cieszę się ze pozostałe tomy również posiadam, zapewniło mi to spędzenie kilku wieczorów w miłym towarzystwie, :)
to co mi przeszkadza w tej książce, to zdjęcie na okładce... drażni mnie to że ma się nijak do głównego bohatera....
czekam na wydanie kolejnych tomów w języku polskim. :)
Polecam serdecznie i pozdrawiam :)

Śmiały podryw - zasugerowana tytułem rozczarowałam się. Czytałam książki gdzie naprawdę był śmiały podryw. Tu podryw "jakiś" był, na pewno nie śmiały. Zresztą główny bohater (z problemami)sam nie wie czy chce:) Jeśli chodzi o główną bohaterkę wiele razy cisnęło mi się na usta "nie, nie, nie". Denerwowała mnie - że nie walczyła, nie atakowała, nie zaufała przyjaciołom, była...

To chyba najlepsza część pod względem nieprzewidywalności zdarzeń. Niemniej jednak napisana jakby po łebkach, dość powierzchownie.

Cała seria bardzo ciekawa, ale chyba pierwsza część najbardziej skradła moje serce.

Świetna powieść.Polecam.

Przedstawię tutaj swoją opinię, którą wyraziłam na empik.com i która pozostaje niezmienna:

Ostatnią część serii "Tatuaże" zaczęłam z dużym dystansem, zniechęcona częścią drugą. O dziwo, ta wypadła lepiej, cieszy mnie więc brak tendencji spadkowej u tej autorki. Prywatne historie Pixie i Dreda były chyba najlepiej nakreślonymi z całego cyklu. Szczerze mówiąc, chętniej...

Ta część podobała mi się najmniej. Nie wiem ale Dred mnie denerwowal więc to chyba dlatego.

Fajnie i spójna kontynuacja cyklu.
Jak w poprzednich częściach bohaterowie muszą poradzić sobie z trudną przeszłością aby w końcu mogli być szczesliwi.

Muszę przyznać, bo słabszej drugiej części, autorka powróciła do nas z rewelacyjną i trzymającą w napięciu trzecią częścią. Obawiałam się, że skoro drugi tom wypadł tak przeciętnie, to kolejny nie będzie lepszy, ale jednak się myliłam. Historia Dred'a i Pixie bardzo mnie wciągnęła, aż nie mogłam się oderwać od czytania.
Obydwoje poznaliśmy już wcześniej i widzieliśmy jak...

• 2019
  • 2020