Tatry w poezji i sztuce polskiej

Zdzisław KleszczyńskiSeweryn Goszczyński
, Maria KonopnickaWładysław BełzaJerzy HarasymowiczTomasz ŁubieńskiStanisław WyspiańskiJarosław IwaszkiewiczElżbieta Zechenter-SpławińskaMaria Pawlikowska-JasnorzewskaKrzysztof Kamil BaczyńskiMichał JagiełłoLeopold StaffMichał BałuckiTadeusz MicińskiJalu KurekJan DługoszAdam AsnykWładysław BroniewskiJulian PrzybośKazimierz Przerwa-TetmajerJan KasprowiczTadeusz KubiakJerzy KierstWładysław Ludwik AnczycLudwik ŚwieżawskiKazimierz WierzyńskiMariusz ZaruskiMieczysław JastrunWładysław OrkanKazimierz GlińskiStanisław Ryszard DobrowolskiFelicjan FaleńskiWincenty PolStanisław CzernikJan Alfred SzczepańskiTeofil LenartowiczJuliusz ŻuławskiJózef Przerwa-TetmajerWacław Rolicz-LiederMaryla WolskaLeopold LewinKazimierz Andrzej JaworskiJacek WoźniakowskiWładysław BukowińskiMichał Kryspin PawlikowskiMaciej SzukiewiczDeotymaKazimiera AlbertiJan Gwalbert PawlikowskiWacław WolskiZenon PrzesmyckiTomasz GluzińskiJerzy BraunAntoni WaśkowskiTadeusz BocheńskiJózef Aleksander GałuszkaJerzy Kamil WeintraubEdmund WasilewskiFranciszek Henryk NowickiJózef KościelskiAntoni CzajkowskiAdam BieleckiStanisław Nędza-KubiniecEustachy SanguszkoJanuary PóźniakAnna LiberaZygmunt BoguszMaciej StęczyńskiWładysław TarnowskiKonstanty ManiewskiStefan GillerJan ŻóławskiLeon RygierHugo ZapałowiczFeliks GwiżdżJózef JedliczAdam ZnamirowskiStanisław BąkowskiIgnacy GąsiorowskiJózef Andrzej FrasikMaria Kalota-SzymańskaWłodzimierz PietrzakLudwik SzczepańskiJarosław Janowski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie poezja
Wydawnictwo Literackie
poezja
1975-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę