Tatry w poezji i sztuce polskiej

Okładka książki Tatry w poezji i sztuce polskiej
Kazimiera AlbertiWładysław Ludwik Anczyc
, Adam AsnykKrzysztof Kamil BaczyńskiStanisław BąkowskiMichał BałuckiWładysław BełzaAdam BieleckiTadeusz BocheńskiZygmunt BoguszJerzy BraunWładysław BroniewskiWładysław BukowińskiAntoni CzajkowskiStanisław CzernikDeotymaJan DługoszStanisław Ryszard DobrowolskiFelicjan FaleńskiJózef Andrzej FrasikJózef Aleksander GałuszkaIgnacy GąsiorowskiStefan GillerKazimierz GlińskiTomasz GluzińskiSeweryn GoszczyńskiJan Gwalbert PawlikowskiFeliks GwiżdżJerzy HarasymowiczJarosław IwaszkiewiczMichał JagiełłoJarosław JanowskiMieczysław JastrunKazimierz Andrzej JaworskiJózef JedliczMaria Kalota-SzymańskaJan KasprowiczJerzy KierstZdzisław KleszczyńskiMaria KonopnickaJózef KościelskiTadeusz KubiakJalu KurekTeofil LenartowiczLeopold LewinAnna LiberaTomasz ŁubieńskiKonstanty ManiewskiTadeusz MicińskiStanisław Nędza-KubiniecFranciszek Henryk NowickiWładysław OrkanMaria Pawlikowska-JasnorzewskaMichał Kryspin PawlikowskiWłodzimierz PietrzakWincenty PolJanuary PóźniakJózef Przerwa-TetmajerKazimierz Przerwa-TetmajerZenon PrzesmyckiJulian PrzybośWacław Rolicz-LiederLeon RygierEustachy SanguszkoLeopold StaffMaciej StęczyńskiLudwik ŚwieżawskiJan Alfred SzczepańskiLudwik SzczepańskiMaciej SzukiewiczWładysław TarnowskiEdmund WasilewskiAntoni WaśkowskiJerzy Kamil WeintraubKazimierz WierzyńskiMaryla WolskaWacław WolskiJacek WoźniakowskiStanisław WyspiańskiHugo ZapałowiczMariusz ZaruskiElżbieta Zechenter-SpławińskaAdam ZnamirowskiJan ŻóławskiJuliusz Żuławski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie poezja
poezja