Menace

Okładka książki Menace
J.M. Darhower Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Scarlet Scars (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781942206217

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Po przeczytaniu "Na celowniku" i przypomnieniu sobie o "Bliźnie" Lorenzo Gambini, nie sposób było nie sięgnąć po jego historię, którą dawno temu zaczęłam czytać. Ta seria jeszcze bardziej mi się podoba od historii Ignazio, może dlatego, że tutaj mamy znacznie bardziej złożoną postać kobiecą. Morgan jest niewiele starsza od Karissy, ale tyle przeszła w życiu, że...

Wrócę zapewne do tej historii....

Uwielbiam Panią Darhower -jej styl pisania przede wszystki ale to jak wykreowala postacie
w Menace nie ma sobie równych, wszystko to co kocham w książkach ujeła w swojej opowieści:D
Wciągająca fabuła od 1 strony, genialny (anty)bohater, z zaję***bistym poczuciem humoru:D mroczne jak kawa, wciagajace, pomysłowe, momentami straszne i zabawne i do tego napisane
z wyczuciem...

Ta książka jest jednocześnie lekka i ciężka, śmieszna i tragiczna. Misz masz. I kupuję to. Autorka wychodzi poza standardowe ramy dając nam bohatera, który nie do końca widzi świat jak reszta ludzi. I lubię jak zwraca się do nas czytelników 😊 masz wrażenie, że stoisz obok niego i ciągle komentujesz a on Ci odpowiada 😊 świetne posunięcie. Scarlett nie jest też jakaś naiwną...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2018