ROZWIŃ ZWIŃ

Szeptem

Okładka książki Szeptem
Becca Fitzpatrick Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Szeptem (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2009-10-13
Paweł Łopatka
szeptem hush Becca Fitzpatrick

więcej Więcej

Autorka sprawia że wyłączam myślenie i jestem tylko myślami w historii Nory i Patcha, skupia się na fabule i postaciach - oczywiście są potknięcia, ale wybaczam dla Patcha ;))

Straszna lipa..niespójna i płytka. Opinie bardzo nad wyraz. Może jakbym miała wciąż 15 lat to czytałabym tą książkę z wypiekami na twarzy... Porównując tą serię i Angelfall o powiedzmy podobnej tematyce, Angelfall to arcydzieło.
Nie podejmuje się kolejnych tomów. Szkoda czasu.

Fajna książka, ale to typowa młodzieżówka dla nastolatków. Mimo to teść interesująca i będę kontynuować czytanie 😉

Jejku, jak ja tęskniłam za tą historią! Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak szybko ponownie wpadłam w to, co się w niej dzieje. W jednej chwili usiadłam do książki z myślą, że przeczytam do setnej strony i pójdę robić coś innego, a potem nie mogłam się od niej oderwać!

Jestem szczerze zakochana w postaci Patcha. Nie wiem, czy mnie po prostu ciągnie do tych...

Od dawna szukałam jakiejś książki która by mnie po prostu porwała chociaż troszkę - ta była miła i sympatyczna :). Osobiście czytając ją miałam wrażenie połączenia dwóch serii "Zmierzchu" oraz "Darów Anioła".

Fajny pomysł, tematyka... Aleeee średnio napisana. Nie porwała mnie tak jak myślałam. Czekam na film ;) mimo że boje się ekranizacji książek, tak teraz mam nadzieję że poczuje coś więcej na ekranie

Mimo, że nie przepadam za elementami fantastyki, upadłe anioły itp. ta książka naprawdę zrobiła na mnie wrażenie, przeczytałam ją dosłownie jednym tchem, ciekawa opowieść, z dalszymi częściami. Zdecydowanie polecam

Czytadło, które wygląda na napisane przez nastolatkę. Nie mogę jednak odmówić sobie przyjemności czytania takich bzdur. Książka jest naiwna i niewiele różni się od wattpada ale aby się sponiewierać psychicznie głupotami jest idealna. Jeśli chcecie przerwy od cięższych lektur to szczerze polecam.

W książce "Szeptem" Nora Grey z pozoru normalna dziewczyna, wiedzie spokojne życie. Chodzi do szkoły, ma swoją najlepszą koleżankę Vee, która wspiera ją we wszystkim. Do czasu, aż na lekcji biologi nauczyciel postanawia posadzić ją z tajemniczym Patchem. Od tej pory zaczynają dziać się tajemnicze rzeczy, których dziewczyna nie potrafi w żaden sposób wyjaśnić. Coś ją wręcz...

33 tysiące czytelników... Tyleż opinii, myślę - świetna literatura. Nie patrzę już na to, czy powieści są młodzieżowe czy nie. Odkąd uczę w podstawówce i naczytałam się lektur widzę doskonale, że typ odbiorcy nie znaczy, że nie ma głębokich treści, wręcz odwrotnie. Przecież w anime 12letni bohaterowie też nie sprawiają, że treść jest dziecinna. Tego zaś "dzieła"...

26 080
    7 555