Szeptem

Becca Fitzpatrick Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Szeptem (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Hush Hush
2010-01-13
Paweł Łopatka
szeptem hush Becca Fitzpatrick

Opinie [2 152]

Rano zaczęłam a wieczorem skończyłam . Lekka do czytania, trzymająca w niepewności do samego końca.

Książkę udało przeczytać mi się w jeden dzień. Czytało się przyjemnie, historia dość ciekawa. Na pewno przeczytam kolejną część.

Od zawsze miałam słabośc do romansów paranormalnych i historii o aniołach. O serii "Szeptem "czytałam wiele pozytywnych opinii ,wiec tym chętniej sięgnelam po tę serię.
16 letnia Nora nie ma łatwo w życiu. Rok temu jej ojciec został zamordowany. Od tej pory dziewczyna cierpi i jest zmuszona uczęszczać do szkolnego psychologa. Jej życie się zmienia gdy na biologii...

Książka była całkiem ciekawa ale jakoś szczególnie mnie nie wciągnęła

Pierwsze czytanie: 1.02.2012r.
Reread: 17.05.2020 r.

Najpierw dałam 7, ale po głębszym zastanowieniu zmieniłam ocenę, no bo tak: dialogi słabe, akcja przeskakuje z miejsca w miejsce, że momentami ciężko się połapać o co chodzi. Historia Patcha bardzo słabo przedstawiona przez co trudno było mi do końca zrozumieć motywy którymi się kierował. I ta ich miłość, też niezbyt przekonująca tzn. kiedy on się tak zakochał, że...

Szybko, bo szkoda czasu.
Kiepska narracja, można się zgubić w historii i akcji. Coś o 100 razy za dużo. Fabuła naciągana okrutnie, mierne dialogi. Postacie pojawiające się znikąd i wciśnięte na siłę w role., tak żeby zapchać dziury. Matka ciągle w rozjazdach, a tak głupiej best friend nie życzę nikomu ;o) I Upadły Anioł, wooow... Jego historia to dopiero nieporozumienie. A...

Książkę czytałam w liceum. Pamiętam że bardzo mi się podobała, pełna akcji, dziwnych zdarzeń i miłości która nie powinna się wydarzyć. Lekka lektura która warto przeczytać. Polecam.

Urzekła mnie ta książka. Gdyby usunąć z niej kilka "zapychaczy" to moja ocena by była jeszcze wyższa,

Byłoby idealnie, gdyby autorka dorzuciła parę stron, gdzie nic się nie dzieje. Ot, żeby oddech złapać, bo akcja jest taka dynamiczna, że momentami się zgubiłam. Po dalsze części sięgnę jak odpocznę 😉

Dyskusje

25 024