Szeptem

Becca Fitzpatrick Cykl: Szeptem (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction 328 str.
Hush Hush

fantastyka, fantasy, science fiction
szeptem hush Becca Fitzpatrick

Kup książkę

Opinie [2 133]

Wow. Naprawdę wow. Człowiek mógłby spodziewać się kolejnej ckliwej miłosnej historii, ale kreacja Patcha powaliła mnie na kolana. Świetnie skonstruowany bohater, wątek romantyczny "niby w tle, ale nie do końca". Wracałam do niej wiele razy, polecam!

Jestem rozczarowana tą książką. Po opisie i opiniach spodziewałam się czegoś naprawdę wciągającego i ekscytującego. Pomysł na książkę fantastyczny ale wykonanie już nie zachwyca. Pełne jest niedociągnięć oraz wykluczających się faktów.

Książka bardzo dobra choć w niektórych momentach miałam wrażenie że coś podobnego już czytałam

Tajemnice, tajemnice i... anioły. Kto by się tego spodziewał? Książka bardziej dla nastolatków, ale myślę, że spodobałaby się każdemu, kto lubi fantastykę, a zwłaszcza anioły. Trochę się dzieje. I jest także... miłość.

Ciekawa i wciągająca historia.

Polecam całym sercem!
Przy tej książce śmiałam się, płakałam, denerwowałam się, ale to wszystko przez dobrą fabułę.
Zanim do niej przysiadłam, przeleżała trochę na półce, ale kiedy już trafiła w moje ręce, przygodę z nią skonczyłam po ok 5h- po przeczytaniu całej.
Nie bierzcie się za nią, jeżeli chcecie przeczytać tylko rozdział, dwa na dzień, bo tak się nie stanie :D

Książkę (w zasadzie cały cykl) czytałam stosunkowo dawno, ale biorąc pod uwagę tematykę i target, do którego jest kierowana - jest naprawdę dobrze napisana. Historia miłosna połączona z wątkiem aniołów jakich wiele, ale sposób w jaki jest opisana skłania do szybkiego sięgnięcia po kolejny tom. Szczerze mówiąc jest to jedna z książek, dzięki którym tak polubiłam czytanie. I...

Lekka i ciekawa. Polecam

Ciekawe

Ciekawa książka, przyjemna lekka do czytania, z chęcią sięgnęłam po kolejne części!

Dyskusje

24 641